Agnucaston a nepravidelná menstruace v průběhu jeho užívání. Co dělat?

Zodpovězené
23. kvě 2019

Zdravím,

má gynekoložka mi předepsala lék Agnucaston na nepravidelnou menstruaci. Mám to brát 3 měsíce, beru to už cca 2 a půl měsíce. Menstruaci jsem měla 22.3 do 27.3 potom 14.4 do 20.4 a tento měsíc pořád nic. Měla jsem to dostat 14.5 a je 19.5 a ještě to nemám.

Poradíte mi?

Děkuji

Dobrý den,

doberte lék a jděte na kontrolu k paní doktorce - začaly jste dobře a jen je třeba vytrvat, ono to bohužel v medicíně vždycky nejde "ihned".

Mějte krásný zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň