Špinění po menstruaci. Může to být antikoncepcí?

Zodpovězené
27. srp 2019

Dobrý den,

nedávno, před pár týdny, mi doktor předepsal mast na zánět (macmirror) a mast jsem dobrala a bylo vše v pořádku. A také jsem si nechala předepsat antikoncepci ( Yosefinne), nikdy jsem žádnou nebrala. Pilulky jsem začala brát hned první den menstruace, ale ta mi už skončila a 4 dny špiním. Je to normální?

Nevíte, čím by to mohlo být?

Děkuji!

Dobrý den,

zkonzultujte se svým gynekologem. Takhle na dálku: může to být leccos - jak antikoncepce, tak návrat zánětu (nejspíš bakteriální vaginózy), tak další věci...

Mějte krásný zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň