Menstruace. Čím může být to dlouhé opožďování?

Zodpovězené
24. dub 2020

Dobrý den,

vždy jsem měla pravidelnou menstruaci, maximálně se opozdila o 2 dny a nebo přišla dříve (mám 15 let, panna nejsem, ale těhotná také ne).
A tady je můj problém...Poslední 3-4 měsíce se mi opožďuje. Jednou se mi opozdila 8 dní, potom 6 a teď už možná 2 měsíce. K mému gynekologovi se bojím jít, aby mi nezjistil, že mám třeba rakovinu a nebo, že jsem neplodná, popřípadě jiný závažný problém. Jsem rodinný typ, tak děťátko k mému životu patří.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jediný způsob, jak zjistit opoždění menstruace, je opravdu návštěva Vašeho gynekologa, kterou Vám tímto doporučuji.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz