• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná? Slabší kratší menstruace

26. června 2014 
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mohu být těhotná. Ikdyž pravidelně dostávám menstruaci sice je slabší a trvá +- jen 4 dny. A je možné abych byla těhotná ve druhém měsíci, a neměla ani jednou nějaké nevolnosti nebo bolesti. Jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji Vám za odpovědi.
26. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@100veronika Čistě teoreticky to možné je. Jsou ženy, které mívají slabou menstruaci v prvních měsících těhotenství a různé těhotenské obtíže (nevolnosti, ospalost, zvracení, bolesti prsou a břicha atd.) jsou hodně individuální záležitostí - někdo je má a někdo ne, záleží jak se tvoje tělo vyrovnává s hormonálními změnami v průběhu těhotenství a to je u každé jiné..Na tvou otázku ti vlastně nikdo se 100% jistotou odpovědět nemůže..Pokud máš na těhotenství podezření, tak nejjednodušší je si koupit v lékárně těhotenský test a udělat si ho v den očekávané menstruace z ranní moči. Pokud si myslíš, že už jsi těhotná delší dobu, tak si ho můžeš udělat kdykoliv a v případě těhotenství by měl být jasně pozitivní. Taky si můžeš zajít na krev pro zjištění hladiny Hcg nebo rovnou na prohlídku ke svému gynekologovi. Podle toho co píšeš a podle mých zkušeností bych ale spíš řekla, že těhotná nejsi..
26. čer 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já nevolnosti mám a docela velké a test mi ukazuje negativní výsledek, tak budu muset ještě čekat protože mě objednala až za tři týdny... :( a nebo jít jedině na krevní testy....
26. čer 2014 v 16:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek