Mohu být těhotná? Slabší kratší menstruace

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mohu být těhotná. Ikdyž pravidelně dostávám menstruaci sice je slabší a trvá +- jen 4 dny. A je možné abych byla těhotná ve druhém měsíci, a neměla ani jednou nějaké nevolnosti nebo bolesti. Jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji Vám za odpovědi.
leni84
26. čer 2014
@100veronika Čistě teoreticky to možné je. Jsou ženy, které mívají slabou menstruaci v prvních měsících těhotenství a různé těhotenské obtíže (nevolnosti, ospalost, zvracení, bolesti prsou a břicha atd.) jsou hodně individuální záležitostí - někdo je má a někdo ne, záleží jak se tvoje tělo vyrovnává s hormonálními změnami v průběhu těhotenství a to je u každé jiné..Na tvou otázku ti vlastně nikdo se 100% jistotou odpovědět nemůže..Pokud máš na těhotenství podezření, tak nejjednodušší je si koupit v lékárně těhotenský test a udělat si ho v den očekávané menstruace z ranní moči. Pokud si myslíš, že už jsi těhotná delší dobu, tak si ho můžeš udělat kdykoliv a v případě těhotenství by měl být jasně pozitivní. Taky si můžeš zajít na krev pro zjištění hladiny Hcg nebo rovnou na prohlídku ke svému gynekologovi. Podle toho co píšeš a podle mých zkušeností bych ale spíš řekla, že těhotná nejsi..
dasenka888
26. čer 2014
No a já nevolnosti mám a docela velké a test mi ukazuje negativní výsledek, tak budu muset ještě čekat protože mě objednala až za tři týdny... 😞 a nebo jít jedině na krevní testy....

Začni psát odpověď...

Odešli