Hnědý výtok po menstruaci, není to těhotenství?

nikaal
5. led 2017

Ahoj holky, prosím o radu.
MS mám vždy pravidelnou, ale nyní se mi opozdila a tak jsem se hned objednala ke gynekologovi. Menstruace se dostavila 2 dny před tím než jsem měla jít k dr. a v den návštěvy už úplně vymyzela. Takže jsem ji měla sotva 2 dny. Gynekolog řekl, že je vše v pořádku. Za další dva dny jsem dostala hnědý výtok. Nevíte co by to mohlo být. Nebo není to třeba těhotenství a na ultrazvuku to nebylo vidět? Celý měsíc mě hrozně bolí prsa a nikdy to před ani po MS nemívam. Moc děkuji za názory.

annasmyckova
5. led 2017

test jsi nezkoušela? gynekolog by to z ultrazvuku ještě nezjistil, to je brzo...ale já to tak měla bolest podbřišku, špinění, bolavá prsa a byla jsem těhotná...

nikaal
autor
5. led 2017

Dělala jsem když bylo 5 dnů zpoždění a byl negativní.

zuzcz
11. led 2017

Ahoj holky, hledala jsem tady nejaky příspěvek tomu mému podobný,ale nenašla jsem 🙂 Holky potrebuji se na něco zeptat a snad me uklidnite :D
Mam doma půl roční mimi a druhé plánujeme až za 2 roky. Ale o tohle tady vlastně nejde :D
Vždycky jsem mela nepravidelnou menstruaci. V prosinci jsem to nedostala a ted v lednu od 9.1. lehce spinim a obcas mam jak kdyby hnědý vytok na papíře. Test pred tydnem negativni. Antikoncepci neberu. Dekuji za rady o co by mohlo jít 🙂

nikaal
autor
11. led 2017

No já mám negativní test pořád. Zkus si udelatudělat test znovu a uvidíš. Nebo počkej do další MS. A jiné příznaky máš? Bolest v podbřišku nebo prsou? Nebo něco jiné ? 🙂

zuzcz
12. led 2017
zuzcz
12. led 2017

@nikaal
Promin.

zuzcz
12. led 2017

Nejak mi to preklikava na telefonu a porad odesila :D
Právě

zuzcz
12. led 2017

Prave ze ja zadne jine příznaky ani těhotenství nemam. U dcerky jsem to tušila a mela krece v podbřišku a pak zacaly prsa bolet,ale ted jen vaječníky semtam jak při menstruaci. Vcera se mi menstruace jak kdyby rozebehla ,ale vecer zas nic jen spineni. Jsem z toho hloupá :D 😎
A Tobě brala doktorka aspon krev na hcg ?

nikaal
autor
12. led 2017

No

nikaal
autor
12. led 2017

No právě, že nebrala. Ale dělala jsem si test znovu a nic takže těhu nejsem. Myslím si že u tebe to taky bude neconěco jiné 🙂 když tak si udělej test 🙂

zuzcz
24. led 2017

Aspoň krev na zjištění Hcg hormonu vzit mohla 🙂
U mě testy negativni. Uvidíme 🙂

2592003l
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru