Těhotenství nebo rozhozené hormony. Co si myslíte?

Zodpovězené
13. kvě 2020

Dobrý den,

cca 2 roky jsem brala HA pravidelně. Od 17.4. - 20.4. jsem měla menstruaci a 20.4. jsem začala brát z nového plátička, ale pouze jen 5 dní, takže poslední pilulku jsem si vzala 25.4., protože jsme se s přítelem rozhodli, že se pokusíme o mimi.
MS mám pravidelnou. Jen ze po vysazení se znovu MS nedostavila. 30.4., 1.5. a 8.5. jsme měli nechráněný styk a už 5 dní mě bolí v podbřišku.

Na těhotenský test je ještě brzy a zajímalo by mě, jestli je možné po tak krátké době otěhotnět nebo mám jen rozházené hormony po vysazení HA.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pokud jste nedokončila regulérně plátičko antikoncepce, může být následující cyklus nepravidelný.
Těhotenským testem lze zjistit těhotenství nejdříve v termínu menstruace.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz