Může to být těhotenství?

kometacka
18. lis 2018

Zdravím, s přítelem jsem měla v době ovulace nechráněný pohlavní styk. V posledním týdnu se cítím docela unaveně, trošku se mi zvětšily prsa a tak nějak zvláštně mě pobolívá podbříšek. Ovulace podle měření byla v sobotu 10.11 a pohlavní styk 5.11 a 11.11 BT se zatím stále drží nahoře.Zkoušela jsem těhotenský krevní test(v pátek) a i test z moči (odpolední testování v sobotu) a zdá se mi, že tam malý duch je, nevím jestli to
ale není jen v mých očích 🙂 Myslíte,že by to mohlo značit těhotenství nebo je ještě moc brzy na testování?
Děkuji za vaše případné odpovědi.

nikinu
18. lis 2018

@kometacka ahoj já tam něco malinko vidím držím palečky ať je vše ok 😉🍀

nikynikol25
18. lis 2018

@kometacka ahojky a kolikátý si dpo?

kometacka
autor
18. lis 2018

@nikynikol25 dneska je to 8dpo

hasara33
18. lis 2018

@kometacka ahojky, na tom krevním něco vidím, ale být tebou tak to raději neberu moc v potaz, protože ty krevní jsou sr*če, já to zkoušela taky, ukázalo mi to přesně, co tobě a těhotná jsem nebyla a i když si přečteš různé recenze tak na to holky nadávají ...co se týče toho čůracího tak nevím, nejsem si jistá jestli tam je něco vidět nicméně ještě vydrž ;) vajíčku trvá údajně 9 dní než se uhnízdí a začne vylučovat HCG takže za dva dny zkus a snad se ukáže něco viditelného, hodně štěstí a držím palce ;)

nikynikol25
18. lis 2018

@kometacka já měla dusika teprve 9dpo a 11dpo už jsou krásné vidět,ty spodní dva jsou 9dpo,ten prostřední a horní 11dpo

nikynikol25
18. lis 2018

@kometacka tak 8dpo se ještě netrap zkus třeba pozítří to by mohl být silnější

kometacka
autor
18. lis 2018

@nikynikol25 děkuji za odpověď.Mimíska bychom si přáli,tak snad to vyjde

nikynikol25
18. lis 2018

@kometacka myslím že to vyjde.Moc budu držet palečky a dej vědět jak to probíhá

kometacka
autor
18. lis 2018

@nikynikol25 Děkuji,určitě dám vědět

kometacka
autor
26. lis 2018

@nikynikol25 tak jsem dnes šla na krev,včerejší TT je sice silnější,ale myslím že by měl být mnohem silnější,když minule byl jen takový malinkatý duch.Tak uvidíme,myslíš že by to mohlo vyjít?

nikynikol25
27. lis 2018

@kometacka já myslím že je to v pořádku koukni na moje.A kolikátý si dpo?

kometacka
autor
28. lis 2018

Dneska je to 18 dpo,vcera jsem si volala na krev a rekla mi sestricka,ze hodnota hcg je 195,ale vubwc nevim jestli je to dost nebo malo.Pristi tyden mam prijit na utz.

nikynikol25
28. lis 2018

@kometacka o těch hodnotách moc nevím,v čera my brala taky krev a v čera jsem byla 20Dpo tak nevím jakou mám hodnotu já.10.12 jdu znova tak nevím jaká je a jaká zase bude.Zkusila si mamatest jestli tam nebude čárka silnější ten dr.max má míň barviva než mamatest.Treba tam bude silnější čárečka.

kometacka
autor
28. lis 2018

@nikynikol25 nene nezkoušela,ale můžu se zkusit zeptat v lékárně.Tak držím palce,ať ti to dobře dopadne. Uvidíme,co mi příští týden řekne můj doktor 🙂

nikynikol25
28. lis 2018

@kometacka tak dej vědět jak dopadne s ale nepremejslej na špatným.Mysli dobře já celý dny něco dělám jen abych nemyslela špatně říkám si vše bude v pořádku.Ber vitamíny a uvidíš prckovi se bude dařit dobře.

kometacka
autor
28. lis 2018

@nikynikol25 děkuji,věřím že všechno bude oka.Jsem v praci mezi detma,takze nemam moc cas premyslet nad jinyma vecma 🙂

nikynikol25
28. lis 2018

@kometacka tak to je super.Deti tě aspoň zábavu tak nato nemáš čas.Mas úplně suprovou práci

kometacka
autor
5. pro 2018

@nikynikol25 ahoj,tak jak to s tebou vypadá?

nikynikol25
5. pro 2018

@kometacka ahojky no začínám mít občas přes den trošičku nevolnosti.A prsa šíleně bolej že nemůžu nosit podprsenku.Jinak až toho 10.12 příští týden jdu zase na kontrolu tak dám vědět co a jak.

nikynikol25
13. pro 2018

@kometacka ahojky tak jsem byla v pondělí u doktorky a jsem 6+6 a 9mm má malinkej a tluče mu srdíčko.4.1 se jde na první screaning.Tak se uvidí.Pry se zatím vyvíjí dobře

kometacka
autor
13. pro 2018

@nikynikol25 tak to je super,tak gratuluju,ja jdu na kontrolu v utery,melo by uz byt videt srdicko,tak snad to bude vsechno v pohode.Podle toho,jak mi v posledni dobe byva rano spatne...

nikynikol25
14. pro 2018

@kometacka tak to určitě bude v pořádku.Ja te vůbec zatím žádné nevolnosti nemám a jsem zato docela šťastná.Tak dej hlavně vědět jak si natom.

kometacka
autor
14. pro 2018

@nikynikol25 tak to bud rada,ja mam dny,kdy mam zaludek na vode cely den.V utery jdu k panu doktorovi a melo by byt videt uz srdicko,pri minule kontrole,pred 10 dny,byl videt jen zloutkovy vacek.

nikynikol25
14. pro 2018

@kometacka tak to už je opravdu na dobré cestě.Iz si to někomu oznámila

kometacka
autor
15. pro 2018

@nikynikol25 zatím ne,ví to akorát přítel a jedna kamarádka z práce.Chci počkat do příštího úterý na potvrzení srdíčka a rodičům to oznámit až pod stromečkem.Ty už jsi to oznamovala?

nikynikol25
15. pro 2018

@kometacka u nás to už vědí všichni já tam šla a doktorka viděla krásně a hned řekla že jsem 5+0.Tak jsem to řekla už všem.Nebala jsem se toho.Vzdycky věřím že to dopadne dobře

kometacka
autor
15. pro 2018

@nikynikol25 já tomu taky věřím,ale chci to nechat jako překvápko pod stromeček 🙂

nikynikol25
15. pro 2018

@kometacka původně jsem taky chtěla,ale myslím že by to na mě bylo poznat.Vubec nezvracim jen se my chce akorát když se nenajim a mám sem tam na obličeji pupínek ale třeba jen jeden za tejden,pak zmizí a další tejden se udělá jinej.A hlavně mám dost často změny nálad a jsem hodně unavená.Tak na mě by to poznali u nás každej.Tak jsem to řekla už dřív

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru