Myslíte, že jsem těhu? Zpožděná MS, bolest prsou

tynkab222
17. bře 2015

Dobrý den, ráda bych se na něco zeptala. Již přes rok neberu HA jelikož s přítelem chceme mimi. Přítel má bohužel od doktora řečeno že má pomalé spermie a tak se nám nedaří. Mám celkem pravidelný menstruační cyklus a vždy když mě začalo bolet břicho, do 24 hodin jsem to dostala. Tentokrát moje menstruace měla přijít 13-14.3 a stále nic. Bolí mne ale prsa, jsem nafouklá a cítím bolest v podbřišku. Nechci zatím plašit s těhotenským testem, protože se bojím výsledku že to zase bude negativní a hlavně si myslím že by asi nic neukázal že je ještě brzo, ale zajímaly by mne Vaše zkušenosti, jestli jste to některá měla tak jako já a jaký byl výsledek? Děkuji moc za odpovědi T.

eldrag
17. bře 2015

jestli mela přijit MS 13-14 tak klidne zkusit citlivý test ráno dle návodu ... už by mohl ukázat.

anetadr
17. bře 2015

3-4 dny po vynechání menstruace by těhotenský test měl být téměř 100% průkazný - určitě bych si ho udělala🙂

gabec86
18. bře 2015

Já sem to mela taky pravidelný a po 2 dnoch čo meškali sem udělala test a proužek se objevil hned.Hlavně kvuli tomu že sem byla zrovna nemocná a nevědela sem jestli si mužu neco vzít.U 1.sem to skoušela po 5 dnech od meškání.Hodně šteští

andy80
18. bře 2015

Poznáte některá přes monitor, jestli můžu být těhotná??? Sorry, ale tyhle dotazy mě fakt drtí. Kurňa buď udělám test nebo skočím na gyndu ne?

im4fun
18. bře 2015

no ono záleží...Já si dělala test asi týden po vynechání MS a vyšel negativní, asi až někdy v 6. týdny vyšel pozitivní. S tím ti jinak asi nikdo neporadí, když si nechceš udělat test

nonacek
18. bře 2015

ano mela a tehu jsem nebyla a bolest v prsou .... to vše bylo hormony.
Ale teď tehu jsem a ukázal mi to test a podezření...
Zkus test,výsledků stejně neutečeš tak co.
hodně štěstí preji🍀🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru