Těhotenství po vysazení hormonální antikoncepce?

misulkaa1
24. říj 2016

Ahoj holky, 23. zari jsem mela po vysazeni HA (vybrala jsem jen jednu krabicku) posledni menstruaci, trvala jen tri dny. V patek 21. rijna se mi na testu objevila druha carka, vcera byla uz silnejsi a dalsi ms se nedostavila. Uz pres 14 dni me boli prsa a v podbrisku. Je mozne, ze bych po tak kratke dobe od vysazeni HA mohla byt tehotna? Dekuji 🙂

jade85
24. říj 2016

Je to hodne rychle, ale podle me to mozne je, muj doktor rikal, ze pokud naskoci pravidelny cyklus, tak je telo naopak po vysazeni HA nabuzene a zena otehotni snaz, nez kdyby HA nebrala. Ale asi bych si zavolala na gynekologii a poptala se a pripadne se rovnou objednala 🙂

misulkaa1
autor
24. říj 2016

Dekuji, zitra se objednam. Ja jsem prave vic nez mesic pila kontryhelovy caj a brala kapky gynex, takze jestli jsem tehotna, tak si myslim, ze toto melo velky vliv 🙂

jade85
24. říj 2016

Neni vubec zac, drzim palce 🙂

luci138
25. říj 2016

@misulkaa1 mě zase doktorka říkala že ti bude trvat minimálně 3 měsíce, tak jsem koncem června do brala antikoncepci a nivou brát nezačala a otehotnela jsem okamžitě až byla i doktorka překvapená, no a za chvíli už budeme zacinat 5. Měsíc

misulkaa1
autor
25. říj 2016

V utery jdu k doktorce, napisu, jestli budu mit stejne stesti jako vy 🙂

marunka84
25. říj 2016
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

ahoj, je to možné, proč by nebylo. Já to měla tak nějak podobně 😀

luthiii
25. říj 2016

Teď jsem v 9. týdnu. Taky první cyklus po vysazení😉

luci138
25. říj 2016

@misulkaa1 až na úterý? Tak dej vědět jak si dopadla

lenatu
25. říj 2016

@misulkaa1 určitě to možné je, já vysadila HA s domnění že otěhotním nejdřív za půl roku (tvrdila doktorka)..vysadila jsem 27.6.2015 a 12.8.2015 jsem byla 6+4tt ..takže jsem otěhotněla hned 🙂)

misulkaa1
autor
25. říj 2016

@luci138 ja jsem prave az do ctvrtka pryc a v pondeli tam nejsou, ale urcite dam vedet, jsem zvedava, jak to dopadne.. 🙂

misulkaa1
autor
25. říj 2016

@lenatu taky jsem si myslela, ze to vyjde az tak za pul roku, tohle jsem vubec necekala 🙂 ale uvidime..

zirafamonca88
25. říj 2016

Ahoj,já brala HA 8 let,pak jsem vysadila jelikož jsme chtěli mimi.No ještě jsem říkala manželovi,že to bude trvat min 3 měsíce než se dá tělo do kupy 😁 No omyl.....místo první MS po vysazení Ha hned 2 čárky a z nich mi tu doma běhá 4 léta princezna 😉 takže možné to určitě. Syn se povedl na 4 pokus od vysazení po 1,5 letech brání Ha. A moje mamka dokonce podstoupila hormonální léčbu,aby mohla otěhotnět.

luci138
25. říj 2016

Všimla jsem si aspoň v mém okolí, že komu řekli lékaři že ti bude několik měsíců trvat tak jsou těhotný hned a komubreknou že můžou otěhotnět hned tak jim to trvá několik měsíců😂

misulkaa1
autor
1. lis 2016

Ahoj holky, tak pisu jak jsem slibila. Dnes jsem byla u doktorky a je to ukonceny paty tyden 🙂

svetlus_pepca
1. lis 2016

@misulkaa1 Gratulace 🙂 Jinak čaj a kapky na to vliv mít nemusely 😉 Já jsem vysadila HA po 10 letech, odmenstruovala a otěhotněla. Žádný čaj, vitamíny, detox, ani nic jiného 😉

misulkaa1
autor
1. lis 2016

Dekujeme, snad bude vse probihat ok 🙂

luci138
1. lis 2016

@misulkaa1 gratulují

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru