Mohla jsem otěhotnět před menstruací nebo spíš poté?

evastistko
11. led 2016

Ahoj chtěla bych se zeptat.. S přítelem máme nechráněný pohlavní styk vím že jsme ho měli14.11 a menstruaci jsem dostala jako pravidelně 26.11 menstruace byla stejná jako obvykle.. Poté jsme měli pohlavní styk 3 prosince a jelikož se nedostavila menstruace udělala jsem si test který je pozitivní a i doktor potvrdil těhotenství což je pro mne skvělá zpráva.. Zajímalo by mne spíše zda jsem mohla otěhotnět před pravidelnou menstruací nebo spíše až poté.. Děkuji za odpovědi Evík

cilkat
12. led 2016

Obvykle se počítá dva týdny po poslední menstuaci (respektive "první týden těhotenství" se počítá od menstruace... i když reálně těhotná jsi obyvkle až od třetího). I když existují i vyjímky - někomu se krvácení první cykly udrží... ale bývá "divné".

angelsb
12. led 2016

Anooo ja šla na gyndu že mám spoždění a tam mi potvrdil těhotenství 14 týden 🙂 takže 3 měsíce normalní menstruace 😉

anonymm11
19. dub 2021

Dobrý den , chtěla bych se také zeptat . S přítelem jsme měli nechraněný pohlavní styk. Bylo to včera 18.4 měla jsem 5 dní do mess , myslíte že bych mohla otěhotnět? Předem děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru