Jaká je pravděpodobnost oplodnění na konci menstruace?

Zodpovězené
5. srp 2019

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda nemáte nějakou zkušenost, zda je možné, když jsem měla menzes 5 dní a 5. den jsem měla nechráněný sex, ale přerušovaný, bez ejakulace, jestli je nějaká možnost otěhotnění?

Myslím si, že je to hloupost, ale radši se zeptám.

Díky za zkušenosti!

Dobrý den,

v raritních případech se dá otěhotnět i neuvěřitelným způsobem.

Pátý den menses je otěhotnění (podle minulého odstavce) možné, ale VELMI neobvyklé.

Přerušovaný sex a ještě bez ejakulace sám o sobě téměř na 100% k otěhotnění nevede (můžeme vždy diskutovat o tom, jak moc byl přerušovaný a jak moc byl bez ejakulace).

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň