Pravděpodobnost otěhotnění při sexu obden. Máte zkušenost?

19. pro 2019

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění, když jsme s partnerem měli sex ob den🙂 někdo nějaké zkušenosti? ;)

sudylichozrout
19. pro 2019

50:50. Co chces, proboha, jineho slyset?
Nekomu ani sex obden nezaruci otehotneni a nekomu staci jeden "strejch" v mesici.

amazonkajanik
19. pro 2019

Dnes už zřejmě nezáleží na četnosti, ale na tom, jak jsou na tom partneři zdravotně. Je nás tu spousta, co hlídala ovulaci, praktikovala sex pomalu 3x denně aby zvýšili šance a nakonec skončili na IVF. My z počátku měli styk každý den, zkoušeli babske rady, jako první mimo, že až druhá "dávka" je lepší 😂 šest let s tím, že " teď to musí vyjít " a pak jednou, podzimní bouřka, vypadla elektrika a já ze srandy " hele, z tohohle většinou bývají děti "(jsem z letní bouřky)😂 nu a za 14dní bylo na testu //

jjasmina
19. pro 2019

tak sakra kdo tu má tu věšteckou kouli 😀

amazonkajanik
19. pro 2019

@jjasmina ještě jsem jí nekoupila 😂😂😂
Ale někde u našich mám tarotovy karty 😂

jjasmina
19. pro 2019

@amazonkajanik Takže kouli koupit a tarotové karty co nejdřív 😀

cuuza
20. pro 2019

0,0765489 periodicky. Ale záleží na místě sexu, množství alkoholu a jestli měla žena orgasmus...

leniczka23
20. pro 2019

@jjasmina nechala jsem ji u segry, taky chtela vedet jestli je tehule😁

amazonkajanik
20. pro 2019

@jjasmina jejda, to abych nejdřív koupila kouli, aby mi řekla, kam jsem debil dala ty karty. Jsem je schovala, abych měla od nich klid. Přeci jen vyložit smrt a druhý den v práci slyšet, že se kolegyni zabil partner, to už se moc vykládat budoucnost nechce.

llluckaaa
21. pro 2019

Já ti klidně tu pravděpodobnost vypočítám, ale napřed napiš do zadání hodnoty všech proměnných 😀