Klidový režim ve 22tt a naléhající hlavička. Mohu chodit na procházky a mít sex?

Zodpovězené
28. kvě 2019

Dobrý den,

ve 22tt mi doktorka sdělila, že miminko už naléhá. Je 3,3cm od vchodu do porodních cest, čípek zatím 3,5cm. Doktorka mi předepsala Utrogestan, Magnezium a nařídila klidový režim. Kontrolu mám za 3 týdny. Zapomněla jsem se však doktorky zeptat, zda můžu chodit na procházky (cca 2-3km) a také na to, zda se můžeme s mužem milovatM

Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, pokud máte nařízený klidový režím, pak určitě s absencí sexu, procházky si myslím, že vám nemohou uškodit. Cervix score mi tedy příjde úplně v pořádku, ale předpokládám, že má paní doktorka vážný důvod k nařízení klidového režimu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová