Vysvětlení lékařské zprávy. Prosím, poradíte?

kajunka01
5. led 2020

Dobry den muzu poprosit jestli se nekdo nevyzna v lekarske zprave? Jsem 36+3, mam tam napsano cipek ms, na 3/4 phalangy,pro malik, hlavicka naleha na vchod...ja z tama tak rychle vyletela ze jsem se nezeptala kdy to muze prijit 😀 na monitoru zadne kopce nebyli tak asi je jeste cas ze? Bricho me sem tam poboliva malej strasne tlaci na mocovy mechyr uz 3ti den nemuzu ani chodit... Diky za info

nc30
5. led 2020

Nález,že se čípek pomalinku otevírá jinak vcelku normální...vydržet a těšit se💫

zdravuska1989
5. led 2020

Obávám se že ti nikdo neřekne kdy to může přijít... Mě hlavička naléha na vchod od 31tt 🤷‍♀️ znám spoustu případů kdy řekli že do týdne porodite a 14dni prenasela nebo naopak že se nic nechystá a večer tam kámoška byla rodit 😁 myslím že kdyby bylo něco podstatného nebo jak to říct, tak by te o tom lékař určitě informoval 😉

makronka222
5. led 2020

Byla jsem otevrena 2cm od 5m. Otocena v tu dobu byla taky. Oni nevedi kdy to prijde, jak asi?

amazonkajanik
5. led 2020

@zdravuska1989 tak kámoška měla totéž,co já 😂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajunka01
autor
5. led 2020

@jarmarca ja uz to mam 3 dny :( nemuzu ani chodit jak me tam tlaci

zdravuska1989
5. led 2020

@kajunka01 taky jsem to měla, MUDr mi napsala magnesium, zatejpovat břicho a klidový režim, je fakt že pár dní takto pomohlo 🤷‍♀️

kajunka01
autor
5. led 2020

@zdravuska1989 ja brala magnezko od pulky tehotenstvi a pred tydnem vysadila pry aby se deloha pripravila na porod se uz nesmi brat magnesium :(

zdravuska1989
5. led 2020

@kajunka01 tak alespoň více odpočívej pokud máš možnost, já opravdu jen ležela, postel, WC, lednice, nic víc 😣

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
krupka3
6. led 2020

Muze to prijit dneska nebo za 3 tydny, to ti podle stavu cipku fakt nikdo nerekne (pokud neni otevreny na 10cm) 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru