• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hamiltonův hmat. Mohu si ho vyžádat?

29. listopadu 2011 
Ahoj holky, v pondělí jdu na kontrolu ve 39tt, chtěla jsem se zeptat, jestli si sama můžu požádat o HH a jestli mi doktor může vyhovět. Někdo říká, že se provádí jenom když se začíná žena otevírat nebo, když se začne zktracovat čípek..před 14 dny jsem byla ještě zavřená, a včera jsem byla u dr a nekontroloval mě vevnitř, ale mám silnější bolesti a hlavička hodně naléhá na spodek. Myslíte, že je možné, aby mi ho udělal?
29. lis 2011 ve 14:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :sunglasses:
Já teda byla v termínu ten den a udělal mi ho,jestli na požádání nevim. :fearful: Myslím, že nejdřív nechávaji miminko v břišku až do konce a potom teprve. :confounded: Teda pokud neni problém. :confounded: No zeptej se, uvidíš :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám dneska termín porodu, zatím nic, takže zítra do poradny, tak nějak očekávám HH.... ale že bych ho chtěla dobrovolně, to se říct nedá. Kámošce HH dělal a moc nadšená z toho nebyla a stejně to nepomohlo k porodu...
29. lis 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla nějak chvilku před termínem, když mi ho doktorka dělala. Bylo mi po něm akorát celý den blbě, břicho mi tvrdlo víc než obvykle a to bylo vše :angry: . Další den jsem se zas cítila "normálně" a porodila jsem až týden po termínu. Takže asi jako u všeho . někomu pomůže, někomu ne :wink:.
29. lis 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela termin v nedeli. Hamiltona udelali ve stredu po terminu, v patek znova. V pondeli jsem nastoupila na preindukci, (nalez ani nebyl hned k vyvolan) Po tablete kontrakce po 5 minutach, v 10 rano. V 16 uz velike bolesti, nalez mizerny, opet Hamilton, tim se to posunulo na 3-4 cm a pak uz mi pomohlo jen prasknout vodu kolem 20,30, jinak byl nalez furt ty 4. Porodila jsem ve 22 (byl to druhy porod, po roce od prvniho a zadna rychlovka). Hamiltony byly pred porodem 2 a porod se stejne nerozjel, nicmene stacil 1 Prostin na preindukci a porod zacal, nemela jsem zadny oxytocin apod. Po terminu bych do toho asi sla znova, ale pred terminem, pokud nemam padny duvod, proc mimino musi ven, a nalez skutecne pekny k porodu (ne jako jsem mela ja) tak urcite ne. Zda ti ho Dr. udela jen tak bez duvodu pred terminem, nevim, ale nekdo asi jo, nekdo ne.
29. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja mam poslednich asi 14 dni hodne silne poslicky, ale vzdycky to do rana prejde..o Vikendu jsem myslela, ze porodim v Nemecku byly jsme tam nakoupit..a po dvou hodka to zase preslo....Uvidim v pondeli na KO. a poptam se doktora, dekuju za nazory :slight_smile:
29. lis 2011 v 18:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek