Plánovaný císařský řez. Jakou anestezii zvolit?

Zodpovězené
14. únor 2022

Dobrý den,

čeká mě plánovaný CS kvůli poloze miminka koncem pánevním a nějak se nemohu rozhodnout, jakou anestezii mám zvolit. Mám spoustu načteno, ale bojím, že při částečné začnu panikařit, i když vím, že pro mě i miminko je lepší, a že píchání anestezie do zad bude bolet, že to píchnou špatně. Tak ráda bych miminko hned viděla, ale nevím, jak se v tomhle uklidnit.

Děkuji za jakýkoliv názor či radu.

Dobrý den,

částečná anestezie mám více výhod. Není tak velkou zátěží pro organismus, matka může mít ihned po vybavení dítěte kontakt s děťátkem.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová