Císařský řez na Bulovce, jak to probíhá?

andreakriskova
3. čer 2015

Holky moc Vas prosím o Vaše zkušenosti se sekci na Bulovce. Naše malá se rozhodla neotocit a počítáme s koncem panevnim. Jak to u císaře probíha? Kde mohl byt Vas manžel a kdy poprve videl miminko, nebo Vas po operaci? Kdy Vám donesli miminko ukázat. Mam celkem strach, prosim o zkušenosti a rady. Dekuju Andrea

ludul
3. čer 2015

@andreakriskova Andreo, sice mám ještě před porodem, ale před 14 dny jsem se byla na Bulovce na porodních sálech kouknout ...také jsme se ptali na to jestli manžela pustí na sál... k sekci manžela do sálu nepustí, bude čekat na chodbě - může být u vážení a měření miminka - je to pár kroků - defakto přes chodbu od operačního sálu. Kdy máš termín?

andreakriskova
autor
3. čer 2015

Mám termín 22.7. Teda zatím

ludul
3. čer 2015

@andreakriskova já 25.7. 🙂 třeba se team potkáme 🙂

ludul
3. čer 2015

@andreakriskova jinak ty prohlídky porodních sálů jsou každý čtvrtek od 13 hodin - je dobré si tam tak 1 - 2 hod předem zavolat, zda se prohlídka koná ( jestli nejsou plně obsazení) - jen tento týden prohlídka není - na Bulovce se maluje, či co

andreakriskova
autor
3. čer 2015

🙂 jeee 🙂 no jdeme v pondeli do rizikove poradny tam se teda dozvíme co a jak dal bude. Moc dobry pocit z toho nemam

ludul
3. čer 2015

@andreakriskova hlavně se snaž být vklidu - nějak se ven dostat musí - taky mi hrozí sekce a už sem tímš jakštak srovnala - šlo to tam, musí i ven 🙂

andreakriskova
autor
3. čer 2015

To je fakt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru