Doplnění fotografie k dotazu "Vyrážka"

Zodpovězené
29. lis 2023

Dobrý den,

dnes jsem posílala fotku vyrážky, ale ještě jsem se to pokusila vyfotit znovu a lépe, tak posílám.

Moc děkuji.

Verča

Dobrý den,

netuším, zda jste s daným problémem již navštívila lékaře, primárně bych trvala na vyšetření odborníkem, tedy ideálně dermatologa, protože podobný typ kruhových ekzémů může značit i plíseň nebo impetigo, případně by bylo vhodné vyloučit lupénku.

Bohužel zde nemohu sdílet bližší úvahy stran diagnózy, každopádně pokud vyrážka spíše svědí, může se jednat o plíseň. Děti jsou náchylné i na dermatofytózy.

Přeji Vám krásný den.
Pavla