Jakého výrobce vybrat k nákupu Aceroly, propolisové tinktury a epsomské soli?

Zodpovězené
4. únor 2019

Dobrý den,

chtěla bych nám koupit acerolu, propolisovou tinkturu a epsomskou sůl. Jakého byste mi doporučila výrobce? Je velký rozdíl v kvalitách? Nebo resp. eshop, který prodává jen kvalitní výrobky?

Děkuji.

Dobrý den,

acerola má stabilně dobrou kvalitu od výrobce Mycomedica, toho mohu doporučit a lze ji sehnat i přes některé lékárny.

Epomskou sůl vybírejte takovou, aby měla zemi původu Německo. Měli by ji mít na Fichema. cz, ale vždy ověřit výrobce, někdy to střídají. Zcela jistě mají německou na netoxickadomacnost.cz. Nebrat Polskou, víme o případech, kdy se po ní uživatelky osypaly.

Propolisové tinktury střídám a zkouším od různých výrobců, nebo si i vyrábím vlastní ze surového propolisu. Poslední, jaká se mi jevila v topickém užití opravdu výborná, byla tato propolisová tinktura z včelařství M.Gregor, zakoupila jsem na vánočních trzích a lituji, že jsem jich nevzala víc, velice pěkně hojí drobné afekty. http://www.medovinka.eu/produkty/propolisove-ti...

Přeji Vám krásný den.
Pavla