Zvětšená nosní mandle. Co by mohlo pomoci?

Zodpovězené
20. led 2022

Dobrý den,

co by mohlo pomoci při zvětšené nosní mandli?

Dcera i hůře slyší a občas chrápe. Lékařka doporučuje mandli nechat odstranit, ale rádi bychom to zkusili ještě přírodní cestou.

Máte nějakou radu?

Děkuji

Dobrý den,

nejsem odborník na nosní mandle, nicméně dle toho, co jsem si sama v této problematice zjišťovala, je potřeba pracovat a posílit zejména slizniční imunitu (otužování, saunování, pohyb venku, sport venku, strava) a určitě na to nespěchat. Jak děti rostou, může ten problém i sám vymizet. Zkuste také inhalaci Epsomské soli. Existují na to speciální inhalátory - stejné, jako když se inhaluje termální voda.

Allnature Epsomská sůl 1kg

Allnature Epsomská sůl 1kg je bez vůně. Má vysoký obsah hořčíku a síranu.

Přeji Vám krásný den.
Pavla