Umělé oplodnění. Můžu navštívit car, nebo se objednat i bez doporučení gynekologa?

Zodpovězené
7. čer 2020

Dobrý den,

mám spíš dotaz. Nedaří se mi otěhotnět půl roku - chápu, je ještě čas. Jenže do toho mě trápí cysty a nepravidelná MS. Přítel pracuje ve službách, tudíž doma je jen o víkendu, někdy ani to ne, takže je problém i tu ovulaci trefit .

A mě by zajímalo, jestli bych mohla to centrum, kde se tím umělým oplodněním zabývají, navštívit nebo se objednat i bez doporučení mého gynekologa, který chce pořád čekat.

Děkuji

Dobrý den,

ano, určitě ano.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz