Kde to je dobré na umělé oplodnění?

joha79
7. kvě 2011

joha79 ahoj Všem, tak mi napadlo poprosit o radu a zkušenest tu. je tomu už 4,5 roku co jsem přestala chodit do pronatalu na umělé oplodnění ..... ted novej život a pokus o miminko ... poradí mi prosím někdo kde to je dobré na umělé oplodnění ???? protože v Pronatalu se mi to vubec nezamlouvalo...... díky Janča

barborka333
7. kvě 2011

Ahoj Jani,abych řekla pravdu,tak nemám osobní zkušenost,ale znám osobně dvě - teď už maminky -které byly na umělém oplodnění v Brně na Obilném trhu. Jedna nemohla otěhotnět vůbec (a teď má dvojčátka :o)...)a druhá byla po třech potratech :o( a ta teď má krásnou holčičku.Pevně věřím,že se to podaří a zažiješ to veliký štěstí 🙂
Přeju štěstíčko,zdravíčko a trpělivost! Barča

papuchalk
7. kvě 2011

@joha79 Ahoj Jani, my máme kamaráda v Gennetu, a přesto nám doporučil Pronatal, že mají dle statistik nejlepší výsledky v ČR. Na druhou stranu vím, že statistiky nejsou všechno...

revolink
8. kvě 2011

Ahoj Joha, v jakém jsi byla Pronatalu? V Praze nebo v Teplicích? To je totiž velkej rozdíl, v Teplicích je to hrůza. Já jsem v Praze a jsem maximálně spokojená. Ale ještě doporučují Iscare, ten je taky prý vyhlášený.

lindakap
13. zář 2012

Uvažuji o Teplickém Pronatalu. Máš tam negativní zkušenosti? Jaké?