Taťánka má za sebou první den ve školce. ❤️
Asi vám ani nemusím říkat, ze jsem z toho skoro nespala. 🙈
Tánička ovšem opět předčila moje očekávání. Hned při příchodu do školky na všechny mávala na pozdrav a okamžitě se hezky bavila a hrála si. Byly jsme s paní ředitelkou domluvené, že první dva dny s Táňou ve školce zůstanu a případně vše vysvětlím a “zaučím” paní asistentku. Byla jsem ve třídě pouhé 2 hodiny a víc jsem nebyla potřeba.👍😊 Holky si spolu perfektně sedly.🙏
Během dopolední svačinky to bylo malinko náročnější. Tánička byla v novém prostředí, okolo ní se pohybovaly a mluvily děti a tak na ně koukala s pusou dokořán a nic nesnědla…ovšem sváču já zas tak moc neřeším. Doma ji taky nechce jíst.🤷♀️ Když se tak hezky adaptovala s dětmi i s paní asistentkou a učitelkami, řekli jsme si, ze půjdu pryč a uvidíme. Toho, že by tam Táňa plakala jsem se nebála, je na cizí lidi zvyklá a je zvyklá být i bez maminky.😊👍
Po obědě jsem si pro ni přišla a hned při příchodu jsem slyšela na Taťánku jen samou chválu. 🥹
Prý hezky snědla polévku k obědu a byla hodná. Sice papala odděleně od ostatních dětí, aby na to měla svůj klid, ale nevadí. Tak je to správně. Okamžitě mi spadl ze srdce obrovský balvan. Jsem šťastná, že vůbec něco dokázala spapat a třeba se časem začlení do kolektivu i v době jídla. Je to naše ohromná šikulka 😍
To je krásné 🍀Jste šikovné všechny! Tanicka, maminka, paní učitelky i asistentka 🍀
To se tak krasne cte! 🍀
No tedy, Tanicka to krásně zvládla. Jen tak dál, ať jí nadšení vydrží.
Super 👍👍👍♥️
Jste úžasné... 💕
Je úžasná, moc vám to přeji. Věřím že ve školce se ji bude líbit.🍀
Šikulka 😊

❤️
Zlatíčko, ať se jí ve školce líbí i dále. ❤️
Je šikulka, protože na tom máte zásluhu i vy.
Já to vždy tak ráda čtu, že se jí daří.
Šikulka, je úžasná🙂❤
Úžasné ať se daří i nadále. Jste jedničky 😍
@evaviki @purelove @kristyn86 @velkabublina @zmrzlinka @mikoko @bartoskovi @levorucka @martunka @monikacs @gabkekoczi @anakolut @macicek29 @sarkasrbecka
Holky zlatý, omlouvám se, ze vám píšu takhle všem dohromady…jsem po dnešním náročném a přesto hezkém dni úplně KO 😄
Mockrát vám všem děkuji za sebe i Táničku. Moc si vašich slov vážím ❤️ Jste naprosto skvele, jak na nás myslíte.😇🥹🤗
Táňa je úžasná a krásná holčička. A tohle všechno je i tvá zásluha. Jsi skvělá maminka, ta nejlepší ❤
To se tak dobře čte 🤗 Tánička je strašně šikovná holčička a ty úžasná maminka ❤️
To je super 😍, jste uzasne, holky !!Verim, ze si to tam bude uzivat a vse ji posune zase o velky kus dal 🙂👍. A moc ji to slusi, krasne satecky.
Je to neskutečně šikovná holka ❤️
To se tak krásně čte! ❤

Lepší zprávu jsem nemohla číst, mám radost za vás ❤
Jsem rada za tebe, moc vam ty pokroky preju!!
Skvělý!!!❤️❤️❤️


To je super, Tání je šikulka. Moc ráda čtu tvé zprávy.