@lmartinkova85 ano, ještě s růžovýma popruhama 😊
Ja hlasuju pro ty cerny. Ty druhy se mi nelibi, ale verim, ze tobe i barevne jdou.
Mně se líbí barevné... Nemám ráda nápisy a hlavně značky přes půlku oblečení 🙈
barevné
Hlasuju pro ty druhé, ty se mi moc líbí. Jako takhle, pro sebe bych volila černé, ale proto, že v plavkách chci být co nejvíc nenápadná, takže černá je jasná volba..ale ty si můžeš dovolit se svou postavou leccos, takže za mě barevné..
Mně se líbí víc ty barevné
Jednoznačně barevné ❤️👍 ale já celkove nemám rada černé a tmave barvy
Jednoznačně ty barevný,jsou nádherný❤️
A taky nemám ráda ty obří nápisy značek,tak i proto
Mě se také víc líbí ty barevné, navíc se k tvému barevném typu hodí. U těch černých mi kalhotky díky tomu nápisu trochu připomínají pánské spodní prádlo 🙂
K vám jdou rozhodně ty barevné, odkud jsou?
Barevné, na těch černých se mi nelíbí ten nápis.
Barevný, jednoznačně.❤️
Barevné😉
Také hlasuji pro barevné 😍
Barevné
Taky barevné...a nemám ráda nápisy....
Ty černé mi připomínají slipy 😂
Cerny jsou fadni a ma je kazdy. Nebo nema, ale jsou fadni. Rozhodne barevne
Mne se líbí víc černý 😉
Mně se víc líbí černé, ale k tobě mi víc sedí ty barevné 😀
hlasuju pro barevne.
Nechala bych si barevné. Na těch černých se mi nelíbí ten obří nápis
Rozhodně ty barevné 👍
Barevné
Miluju černou,ale tady bych volila barevné
Barevné ❤️
pokud Ti sedí oboje dobře a jsou pohodlné, tak barevně k Tobě jdou podle fotek ty barevné.. černé jsou na Tebe moc tvrdé.
Barevné jsou krásné ! Černé na mě mají moc velký nápis.
Mně se na první pohled taky líbí víc ty barevné i k Tobě mi přijdou že budou sedět, co se barvy týče, líp...
Barevné. 🙂 A mají ten super střih kalhotek. 🙂
Rozhodně barevné 👍👍👍
Barevné
Ty barevný vypadají krásně, černý plavky bych si osobně nevybrala. A myslím, že i typově ti budou ty barevný slušet 🙂
Líbí se mi oboje, taky bych nemohla vybrat. Pro sebe bych volila asi černé, ale pro tebe,Verco, ty barevné. Ty černé se mi k tobě hodí min, i když ty si můžeš dát třeba pytel a budeš princezna. 😇
Za mě taky barevné. Styl "černá s nápisy" je tedy teď fakt módní, ale právě proto v tom bude běhat každá druhá.
volila bych barevné,k tobe se hodi víc.....
Ono by to chtělo fotku na postavě. Nebo co se zeptat manžela, které více sluší 😁
Černých bubáků je všude dost, ty druhé jsou hezčí.

Plazovou tašku mají v dm? ☺️