icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. črc 2023    

Myslím, že na letní dovolenou jsem připravená. S #dm to mám jasný, ale rozseknout, který z těchto 2 plavek si nechám, to bude těžší oříšek - líbí se mi oboje, ale nechat si chci jen jedny 🤷‍♀️

Babo raď 😇

avatar

Plazovou tašku mají v dm? ☺️

18. črc 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@lmartinkova85 ano, ještě s růžovýma popruhama 😊

18. črc 2023
avatar

Ja hlasuju pro ty cerny. Ty druhy se mi nelibi, ale verim, ze tobe i barevne jdou.

18. črc 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jasekd zatím se o chloupek víc klonim k černým, už jsem je léta neměla. Ale ty barevný se blejskaj a já jsem straka 🤣 těžká volba to bude

18. črc 2023
avatar

@apacheee a to jsou tak drahy nebo nechces byt marnotratna, neekologicka a rozmazlena? Ja nerada hromadim veci, ale na plavkach jsem vzdycky ujizdela.

18. črc 2023
avatar

@apacheee jinak ja se prevlekam do suchych plavek. Vzdycky. Vrsek nechavam, ale spodek prevlikam. Takze beru plavky tak, abych mohla nejak kombinovat a nebylo to jak pest na ono. Takze cerny jsou vlastne zaklad, a k tomu se da cokoli...

18. črc 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jasekd tak jako finančně si můžu nechat oboje, ale snažím se být aspoň trochu rozumná. U plavek se mi to daří, u šatů už méně 🤣

18. črc 2023
avatar

Mně se líbí barevné... Nemám ráda nápisy a hlavně značky přes půlku oblečení 🙈

18. črc 2023
avatar

barevné

18. črc 2023
avatar

Hlasuju pro ty druhé, ty se mi moc líbí. Jako takhle, pro sebe bych volila černé, ale proto, že v plavkách chci být co nejvíc nenápadná, takže černá je jasná volba..ale ty si můžeš dovolit se svou postavou leccos, takže za mě barevné..

18. črc 2023
avatar

Mně se líbí víc ty barevné

18. črc 2023
avatar

Jednoznačně barevné ❤️👍 ale já celkove nemám rada černé a tmave barvy

18. črc 2023
avatar

Jednoznačně ty barevný,jsou nádherný❤️
A taky nemám ráda ty obří nápisy značek,tak i proto

18. črc 2023
avatar

Mě se také víc líbí ty barevné, navíc se k tvému barevném typu hodí. U těch černých mi kalhotky díky tomu nápisu trochu připomínají pánské spodní prádlo 🙂

18. črc 2023
avatar

K vám jdou rozhodně ty barevné, odkud jsou?

18. črc 2023
avatar

Barevné, na těch černých se mi nelíbí ten nápis.

18. črc 2023
avatar

Barevný, jednoznačně.❤️

18. črc 2023
avatar

Barevné😉

18. črc 2023
avatar

Také hlasuji pro barevné 😍

18. črc 2023
avatar

Barevné

18. črc 2023
avatar

Taky barevné...a nemám ráda nápisy....

18. črc 2023
avatar

Ty černé mi připomínají slipy 😂

18. črc 2023
avatar

Cerny jsou fadni a ma je kazdy. Nebo nema, ale jsou fadni. Rozhodne barevne

18. črc 2023
avatar

Mne se líbí víc černý 😉

18. črc 2023
avatar

Mně se víc líbí černé, ale k tobě mi víc sedí ty barevné 😀

18. črc 2023
avatar

hlasuju pro barevne.

18. črc 2023
avatar

Nechala bych si barevné. Na těch černých se mi nelíbí ten obří nápis

18. črc 2023
avatar

Rozhodně ty barevné 👍

18. črc 2023
avatar

Barevné

18. črc 2023
avatar

Miluju černou,ale tady bych volila barevné

18. črc 2023
avatar

@apacheee libily se mi barevne, ale jestli se blejskaj, tak radsi cerne

18. črc 2023
avatar

Barevné ❤️

18. črc 2023
avatar

pokud Ti sedí oboje dobře a jsou pohodlné, tak barevně k Tobě jdou podle fotek ty barevné.. černé jsou na Tebe moc tvrdé.

18. črc 2023
avatar

Barevné jsou krásné ! Černé na mě mají moc velký nápis.

18. črc 2023
avatar

Mně se na první pohled taky líbí víc ty barevné i k Tobě mi přijdou že budou sedět, co se barvy týče, líp...

18. črc 2023
avatar

Barevné. 🙂 A mají ten super střih kalhotek. 🙂

19. črc 2023
avatar

Rozhodně barevné 👍👍👍

19. črc 2023
avatar

Barevné

19. črc 2023
avatar

Ty barevný vypadají krásně, černý plavky bych si osobně nevybrala. A myslím, že i typově ti budou ty barevný slušet 🙂

19. črc 2023
avatar

Líbí se mi oboje, taky bych nemohla vybrat. Pro sebe bych volila asi černé, ale pro tebe,Verco, ty barevné. Ty černé se mi k tobě hodí min, i když ty si můžeš dát třeba pytel a budeš princezna. 😇

19. črc 2023
avatar

Za mě taky barevné. Styl "černá s nápisy" je tedy teď fakt módní, ale právě proto v tom bude běhat každá druhá.

19. črc 2023
avatar

volila bych barevné,k tobe se hodi víc.....

19. črc 2023
avatar

Ono by to chtělo fotku na postavě. Nebo co se zeptat manžela, které více sluší 😁

19. črc 2023
avatar

Černých bubáků je všude dost, ty druhé jsou hezčí.

20. črc 2023