Pamatujete, jak jsem se "kdysi" ptala na to, oč byste se mnou a s #dm chtěli soutěžit?
Zazněl tam jeden skvělý nápad, který se mi opravdu moc zalíbil a jelikož měl i hodně lajků od ostatních uživatelek, myslím, že by se vám taková soutěž mohla líbit 😍
Oč se bude jednat?
Spousta z vás ví, že se čas od času dají koupit dm boxy, ve kterých se ukrývá překvapení složené z různých produktů. No a autorku nápadu napadlo, že bychom si mohli zasoutěžit právě o takový tajemný box i na modrém koníkovi 🎁
Je mi potěšením, že vám tak mohu představit zcela nový formát soutěže na Modrém koníkovi. O jeden takový vymazlený box plný TOP výrobků privátních #dm značek se totiž můžete těšit právě tento týden.
Více se dozvíte v nejbližších dnech, ale zajímalo by mě, zda je pro vás taková tajemná výhra vůbec lákavá, nebo zda to není zrovna váš šálek kávy?
PS: Box bude vždycky vyladěn do určitého sortimentu - např. péče o domácnost, pro děti, dobroty,...
@princeznaj beru to jako "ano" 😍
No jeje🤩🤩
Jo, super nápad! A líbí se mi to tematické ladění boxu, ne všechny pečujeme o miminka, některá už za ty roky stihla vyrůst🙂
urcite ano
Samozřejmě, těším se 😊
Těším se !
@apacheee no jasné anoooo 🤩 miluji překvapení 😍 takže tohle je jako malé Vánoce 🥰
Bezva napad,tak treba uz konecne taky jednou neco vyhraju🤣
Super napad👍
To zní skvěle 🙂
@monikastelinka paráda🙂
@princeznaj takové štěstíčko z pouti, jen na Modrém koníkovi 😇
@nokarkulka budu držet pěsti 🍀
top

Super! Miluju překvapení, mám ráda DM boxy i jiné podobně laděné... krabice. Takže za mě super nápad!
Super nápad. Určitě se zúčastním
Perfektni napad!!!
Jelikož na DM ujíždím, kdykoliv se tam dostanu(musím do okresního města nebo k sousedům do Německa), tak mě by potěšilo cokoliv v boxu. Překvapení já ráda a je nás jak veverek, takže užití by bylo👏
Urcite! Tesim se na soutez! 😊
Taky bych chtěla jednou vyhrát, je to super, už se těším.
Tesim se a soutezit budu. Uz jen aby se na me usmalo stesti a podalo mi ruku..
Určitě ano. 😊
Mě by se hodilo vyzkoušet nějaké přípravky pro domácnost 🙂 ale nepohrdnu ničím jsem skromný člověk 😁😄😄
Juuuuu 😘😘😘
Jasně!!!😊👍🥰
Skvělé!!
To je super nápad 😍 já mám ráda překvapení když nevím co box obsahuje 😁
Ano 🤩
Skvělý nápad. A líbí se mi i to tematické zaměření - o dudlíky a miminkovskou kosmetiku nechám soutěžit jiné 🙂
ano😊
Ano 😍🤩


🤩🤩🤩