Takovou dobu jsem pokukovala po Nordic formách na bábovku, ale vždycky mě odradila ta cena. A zrovinka minuly týden na mě na FB v místní bazarové skupině vybafl inzerát od paní, která jednu takovou formu dostala a nechce jí. Za skvělou cenu, originál zabalená a ještě navíc ta nejhezčí formu, kterou jsem kdy viděla.
A bylo rozhodnuto ❤️
Ať se snažím sebevíc vidět jen bábovku, tak tam vidím spousty malých pindíků i s koulema....🤷🏻♀️😅
Já teda tuším, proč jí pani prodávala. Pardon.
Moje děti by byly nadšené! 😄😄 mají období bobků 😂 Veru, pošli upečenou, dík! 😁
ja hned videla krasne hory 🤔 ale koukam co vy tam vsecko nevidite 🤭 ted nevim, jestli tam ty hory vubec jsou 😂 🙈
Mě se teda moc líbí ☺️ a vidím stromečky 🤗
😂 promiň, promiň, nordic mají všechny ostatní hezčí 😂 já tam vidím taky zajímavy věci a hory to nejsou 🙈ale užívej si ji, hlavně že se líbí tobě 😉
Uz vidím návštěvu...Koukam moc se ti ta babovka nepovedla, no ale určitě bude dobrá!🤭
😁😁😁 a já vidím vše .... Pindíky,hovínka a i ty hory 😁😁😁
Hlavně,že je dobrá Veru 😋😘
@gbp
@karolinka252 aspoň někdo je na podobné vlně jako já holky🙂
@apacheee me by to fakt nenapadlo 🤷🏼♀️ ja vim, ze ty to mas "v popisu prace", ale proto ja sem nic nedavam. nechci si nechat kazit radost 😳😅 a je dobre, ze ty taky ne 👍☺️
a ja mam tve zpravy hrozne rada ☺️ mas krasne fotky (ale to je jasny, kdyz si profik), ale jsi vzdy mila, nekonfliktni, vstricna, inspirativni, ...a casto si u vasich vyletu rikam, ze bych te taky chtela za maminku 😅😍 a to ti ted nechci nijak pochlebovat, jen sem mela potrebu ti to rict a poprat ti krasne svatky 🌲☺️
@gbp děkuju ti! Nebudu si vymýšlet, mockrát jsem ze zdejších komentářů byla smutná, mockrát jsem se na to chtěla kvůli tomu vyprdnout, ale... na druhou stranu mě to vyškolilo a zocelilo. A taky asi i jako člověka posunulo, naučila jsem se nic si z jedů, rýpání a hejtů nedělat. Pochopila jsem, že to co píšou, nevypovídá o mně nic, kdežto o nich mnohé....
Ale aby nedošlo k mýlce, v téhle komunikaci není nic zlého, píšu obecně🙂
Teda já dneska patřím k té menšině, ale já fakt viděla jen hory a stromy a jak jsem konzervativní (a o těchto formách nikdy neslyšela), tak se mi to líbí. A bábovku bych si dala hned.
Muž ihned identifikoval smrky🙂. Taky po NW pokukuju, jak se s ní peče?
@apacheee tak každý v tom vidí to co vidět chce a jak je naladěný. Krásná forma. U nás doma by měla úspěch. Prosím nenechej se otrávit.
@bertoldina pekla jsem zatím jenom jednou a nemůžu si stěžovat, krásně šla vyklopit🙂
@karolinka252 nenechám, neboj, už jsem vycvičená🙂

@karolinka252 tak myslim, ze Verca muj koment zle nebrala. Zname se dlouho, takze vi, jak komunikuju a pak - formu jsem nepohanila, jen napsala, co v te sktrukture povrchu vidim 😉
Já NW budu kupovat mamce k narozeninám. Maji tolik krásných designu😍 kde vynikne tvar a vypracování té formy. Popravdě, tuto formu bych si nevybrala, za mě je jedna z "nejslabších"...sice vím, že se jedná o stromečky, ale babovka je jedna "masa"😳 Ale každý preferuje a líbí se mu něco jiného🤗🤔
😍 Mně se líbí..
Já sem vlezu po dlouhé době. Jinak si sem jen ukládám fotky do alba 😂 a teda ty komentáře tady. Mě už se to stalo tolikrát, že sem člověk něco dá a ostatní mu to tak prostě " zkazí " že si vždycky řeknu " proč sem lezu, tady je to pořád stejný ".
Takže, nenechte si zkazit radost ☺️ V téhle době je radost z čehokoliv skvělá a je třeba.

Promiň, ale takhle vypadá asi přesně tak, jak nechceš 😅