Miluju snídaně v hotelu, to mám vždycky z té dovolené nejradši 🤣🙈
12. únor 2022
Taky mám ráda takový servis, je to milé. A snídám tak i hodinu. Užívám si to. Ale zatím jsem to zažila jen párkrát.
12. únor 2022
Uz jsem dospela do veku kdy jsou pro me hotelove snidane lepsi nez sex.
Za mlada jsme na snidane ani nevstavali to dneska nechapu🤣
12. únor 2022
na hotelových snídaních mi vadí jen ty malé hrníčky na čaj... copak nikdo nepije z pullitrovyho??
12. únor 2022
Taky to miluju. Je to luxusní. Akorát mě zase vadí, že tam většinou není možnost si rohlík podélně rozříznout. Ale to už patří k věci. Nádhera, v dobrém závidím.
12. únor 2022
Kdepak maji takto super snidanicky🤩 ???
12. únor 2022
Vypadá to skvěle. Budeme muset taky někam vyrazit.
12. únor 2022
Pro mě je fantastická každá snídaně, kterou mi někdo připraví 😅 užívejte 🤩 😊
12. únor 2022

Ten meloun😍🤤 uživejte si💗