icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. únor 2022    

Ty hotelový snídaně, to je stejně něco tak fantastickýho 😍

avatar

Ten meloun😍🤤 uživejte si💗

12. únor 2022
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@l01991 ten byl božskej, myslela jsem, jak nebude vůbec sladkej a byl jak v létě. Děkujeme 😘

12. únor 2022
avatar

@apacheee kde vyletite?😉

12. únor 2022
avatar

Miluju snídaně v hotelu, to mám vždycky z té dovolené nejradši 🤣🙈

12. únor 2022
avatar

Taky mám ráda takový servis, je to milé. A snídám tak i hodinu. Užívám si to. Ale zatím jsem to zažila jen párkrát.

12. únor 2022
avatar

Uz jsem dospela do veku kdy jsou pro me hotelove snidane lepsi nez sex.
Za mlada jsme na snidane ani nevstavali to dneska nechapu🤣

12. únor 2022
avatar

@xer 😊😊😊pravdu máš!

12. únor 2022
avatar

na hotelových snídaních mi vadí jen ty malé hrníčky na čaj... copak nikdo nepije z pullitrovyho??

12. únor 2022
avatar

@mmm12345 přesně! Musím chodit 2x!

12. únor 2022
avatar

Taky to miluju. Je to luxusní. Akorát mě zase vadí, že tam většinou není možnost si rohlík podélně rozříznout. Ale to už patří k věci. Nádhera, v dobrém závidím.

12. únor 2022
avatar

Kdepak maji takto super snidanicky🤩 ???

12. únor 2022
avatar

Vypadá to skvěle. Budeme muset taky někam vyrazit.

12. únor 2022
avatar

Pro mě je fantastická každá snídaně, kterou mi někdo připraví 😅 užívejte 🤩 😊

12. únor 2022