Krásné narozeniny a hodně zdraví Davídkovi.
Vůbec se na ty děti nemůžu "dívat", to je strašný...držte se.
Moc na Vás myslím!!držte se!
Krásné narozeniny Davídkovi!
Držte se, je mi nesmírně líto, co vás potkalo.....
Držte se, jste stateční. Hodně sil ❤️
Posílám mnoho,mnoho sil!!Casto na vás myslím.Mate krásné deti❤️
Často na vás myslím. Držte se... Davidkovi všechno jen to nejlepší k narozeninám, a věřte, že maminka byla a je pořád s vámi...
Davídkovi všechno nejlepší k narozeninám. Vám všem.... Často na vás myslím a posílám mnoho sil <3
Všechno nejlepší Davídkovi k narozeninám 🎂🎈🎁🎉. Mám doma taky 5 letýho kloučka Honzíka, a Davídka mám taky, ale ten je už velký je mu 16 😊.
Tak přeji hlavně hodně zdravíčka ❤️❤️❤️
Ted mi vyhrkly slzy. Je to moc smutne. Fandim vam a obdivuji!🙏❤️
Moc diky, ze o vas a detech vime dal a muzeme alespon takhle vedet, jak se vam dari. Vazime si toho. Leni rodina je takhle dal s nami a pomyslne i ona ❤ Davidkovi vse nejlepsi a vam hodne sil...
Davídkovi vše nejlepší ❤ často na vás myslím, posílám mnoho sil...
Myslím na Vás... Davídkovi vše nejlepší.
Často na vás myslím ,drzte se a Davidovi vše nej 😘🥰❤️
Ve mě vždycky tak hrkne když tady vidím její přezdívku 😕 ač jsem ji vůbec neznala tak si i teď na ni často vzpomenu. Držte se hodně zdraví a sil vám všem.
Hodně zdraví Davídkovi i Vám všem.
Držím pěsti, Davídkovi vše nej...🎂❤
Krasne narozeniny ❤️
🍀❤️🍀😔
Vse nejlepsi ❤ trha mi to srdce videt deticky bez mamy, drzte se ❤
Maminka se jiste na Davidka divala ❤️❤️. Myslim na vas.
Všechno nejlepší ♥️. To jsou tak nádherný děti 👏🏼😍
❤️ krásný dětičky 😍 držte se,často na vás myslím a je mi do breku když vidím dětičky bez maminky...😔
Všechno nejlepší Davidkovi i vam vsem. Hodne sil a krasnych vzpominek ♥️
Posílám políbení k narozeninám.😘
Myslím na vás a Davídkovi přeji vše nejlepší.
Držte se ❤️❤️❤️ Myslím na vás a Davídkovi vše krásné k narozeninám 🎈😘
Úplně se mi pod příspěvkem s Lenčiným nickem zastavilo srdce... Davídkovi všechno nejlepší a vám všem vlastně taky. Často na vás myslím
Děkuji, ze vaše soukromé chvíle sdilite s námi ❤️ Lenicka tam nahoře se určitě usmívá 🌹držte se 🍀
Často si na Vás vzpomenu... Kdybyste cokoliv potřeboval(i), určitě se ozvěte. Přejeme Davídkovi všechno jen a jen nejlepší ❤🎉
Davidkovi vsechno nejlepsi!!! A Vam take Martine, jste super!!!
Davídkovi všechno nejlepší a pro mne radost, že se máte fajn a dětičky se usmívají, držte, se, opatrujte se, Lence pozdrav do nebe. ❤😘🍀
Co říci. Snad jen to, že vaše žena neodešla. Podívejte se malého Davidka, vždyť má její obličej. Je to bolestivé, ale je pořád s Vámi... V detech, v srdci v lidech co na ni myslí. Věřím, že jednou se všichni zase shledáte, jen teď musíte kráčet po te cestě chvíli sami, přesto že ona vás o samotě nenechá.







❤️