Píšou někde, jak zavřou těm dětem ty střední a část té základky... poběží kroužky nebo nepoběží 🤷
Super díky 👌
Skvělý, my dnes zrovna mame mit prvni hodinu tanečků, lektorka čekala na info na posledni chvili
@ninive211 dneska to asi ještě proběhne, taky mame dneska pinec a mažoretky 👌 ale čekám utrum a štve me to za děti 😓
Taky mě to štve. Když pominu, že jsme do kroužků dali docela dost peněz, tak je mi to líto kvůli dětem, které na všechno chodí strašně rády. Starší je prvňák a je teď ve věku, kdy ho všechno zajímá, všechno si chce vyzkoušet a naučit se. Chtěla jsem mu to dopřát ☹
Je to strašný, vždyť co s těma dětma bude. Vidím na synovi jak potřebuje kolektiv, jinou autoritu než nás a hlavně taky program. No a z druhé strany, manžel je trenér fotbalu a plavecký instruktor. Když zase všechno zavřou, kdo mu bude za co platit? Podruhé tento rok? Nemáme takové finanční rezervy, aby nemusel pracovat.
Souhlasím, teď jsme horko těžko po koupi bytu sesmolili peníze na kroužky, takže jestli nám je zas všechny zavřou, tak to bude vyborny.
Abych řekla pravdu, tak sice babičky mě seřvaly, že dcera není v žádném kroužku, ale tak nějak jsem nechtěla ji nikam dávat, protože toto jsem trochu čekala. A štve mě to, ve třetí třídě jsem chtlěla, aby chodila do dvou kroužků a fakt se něčemu přiučila. Je totiž dost lenivá a potřebuje kolektiv, aby ji táhl. Ach jo.
taky čekám až ze sebe ministr vyblije co chce zavřít,jsem se tady včera smála synovi(mělo to trpkou příchuť)....bydlíme v oranžovém kraji a on má střední školu v zeleném kraji
@jaja01k mam to stejně 😭 je zvídavý všechno bavi,na vsechno se těší 🤷 pak přijde věk, kdyz uz se pro třeba tolik nenadchne 🙈 achjoo jen povzdech
@katynka78 ja furt naivně doufám 🙈 jsem takova kaca naivní 🤭😂
Jedte ze jsme krouzek jeste neplatili, trochu sem to cekala, taky me to mrzi kvuli detem. Kazdopadne 10lidi vevnitr v jaky situaci? Jen krouzky? Autobus? Skola? Restaurace? Uz ted se vi, ze divadla maji vyjimku...co to je za logiku? Nechapu to :(
@xmele004 já už se to ani pochopit nesnazím, nebudou omezovat ekonomiku a ta prave pada na kolena🤷
@blessedmary mě to děsně štve 😠.. Syn začal chodit na tancování a hrozně ho to baví plus na fotbal a teď akorát sedět doma na zadku kvůli vymyslum😠
😠taky jsme zvědavá starší chodí na florball v sobotu měli zápas podařilo se jim třetí místo a pohár úplně nadšený byl. Nechci zase být ta která mu tohle nadšení vezme už jen tím, ze mu to musím oznámit. Trenéři už psali i několik e-mailu, že tohle je prostě průšvih a takto se ten sport dělat prostě nedá. Sami jsou z toho vyřízení.
My do haly když je trénink ani nesmíme děti dovedeme jen před tělocvičnu a dal už musejí vše sami.
Fakt tohle mě nebaví.
Respektuji pravidla, nosím roušku (myslím si svoje, ale nosím) jen ať těm dětem tohle neberou.
@fairyblack tak to máme to samé , pohár, tréninky a ted v nedeli mají mít turnaj a příští víkend taky. ale jako je me jich líto , pokud je to pro 10 vevnitř tak třeba zkusíme ukecat trenéra at to mají aspon jednou týden po skupinkách. je to desny.
@sunysara já vůbec nevím jak to udělat budu čekat, co trenéři na to. Zase trénink mají ve více dětech+další věková kategorie. Je mi z tohodle fakt smutno. Pořád jsem se tak nějak snažila si vše racionálně vysvětlit, ale už to prostě nejde.
Teď jsem okrajově sledovala debatu v PS na CT24 a Prymula tam vyjmenovával, čeho by se to mělo dotknout...a kroužky v tom nebyly jmenovány, vysloveně jen diváci u profesionálních a poloprofesionálních sportů. A i to by mělo (zatím) platit jen na 2 týdny (ale beztak to zas prodlouží). Tak snad...🙏
@ninive211 no tak snad 🙏 doufám, ze ho na to neupozorní, ze neco vynechal 🤦 vis jak to bylo na jaře na dva týdny a byly z toho tři 🤮
@blessedmary Á, tak teď to doplňují, na těch 14 dní (i co se týče kroužků) by se měly omezit veškeré mimoškolní aktivity vyjma družin...ale mělo by se to snad týkat jen těch následujících 2 týdnů
@blessedmary neboj, jsem naivni, v mnoha věcech, ale u tohoto jsem tak nějak tušila, že to bude problém.
@ninive211 🙈😭😓 tak alespoň ta druzina zůstala
@blessedmary Tak nám přišlo info, že se nebude konat ani úvodní dnešní hodina, aby nebylo přerušení a pak prý zbytečné zklamání u dětí...blá blá blá :-/ A začátek posunut o měsíc...ještě prý napíšou mail.
@ninive211 hm to potěší 😢 počítám s tím, ze dneska a zítra mají oba poslední trénink 🤦
@katynka7😭😭😭🙈
Co me ještě pobavilo, ze prej hudební výchova bez zpěvu 😂
No te pero u nás zatím florbal jede
@blessedmary jo to je vtipný . Vůbec nechápu logiku některých nařízení
Dnes by meli zverejnit podrobnosti.