icon

Holky prosím potřebuji poradit do první třídy je lepší aktovka nebo batoh foto přikládám děkuji

avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Za mě také batoh 😉 jsou praktičtější než klasické aktovky na přesku

14. lis 2021
avatar

Mě se osvědčila aktovka. Je stabilní, nepadá, je přehledná. A každopádně vyzkoušet. Měla jsem vyhlidnute tři, dceri sedla čtvrtá 😁🙈

14. lis 2021
avatar

@lleennttiillkkaa
@copinka
@veroniquecz holky děkuji budeme muset něco asi vyzkoušet neboť syn jen malý a drobný a aby ta taška nebyla větší než on

14. lis 2021
avatar

Ja nesnasim aktovky, tak batoh byla jasna volba. Mame Zdravy batoh Backmann

14. lis 2021
avatar

aktovka. Je přehledná, nepadá, rychle se do ní uloží věci, jak drží tvar a rychle se zapne.

14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar

máme batoh, v naději, že vydrží delší dobu než aktovka. Máme topgal, měl by vydržet do 4.-5.třídy.

14. lis 2021
avatar

@lleennttiillkkaa to jsem nechtěla omlouvám se chtěla jsem poslat srdíčko a nechtíc odklikla vymazat

14. lis 2021
avatar

@fouskovi já si říkám, jestli byl můj příspěvek tak pobuřující 😅 Přeju hodně štěstí při výběru. Já staršímu, který byl drobek kupovala nakonec normální velikost topgalu. Po konzultaci s prodavačkou.

14. lis 2021
avatar

@lleennttiillkkaa no uvidíme co nakonec vybereme je ten výběr obrovský za nás byla jedna aktovka a bylo to 🤣🤣

14. lis 2021
avatar

@fouskovi viď. Já teda jako porevoluční prvňáček měla větší výběr a nakonec mi babička nevím z jakého popudu koupila hnusnou aktovku se slonem, co hraje fotbal. Fakt jsem to tehdy nepochopila. Do druhé třídy už jsem díky bohu dostala batoh, právě od topgalu. Ufff

14. lis 2021
avatar

@lleennttiillkkaa jedna hranatá aktovka a různé barvy a obrazky 🤣🤣 to byla hitparáda a žádný že by to bylo zdravé na záda 🤣🤣

14. lis 2021
avatar

V jedné diskuzi jsem tady četla, že pro prvňáky nejsou vhodné batohy/aktovky s hodně kapsami- že se v tom špatně orientují, pak tvrdí, že pomůcku nemají a ona je přitom ve vedlejší kapse a pod ...

14. lis 2021
avatar

Pro prvňáčka volím aktovku.

14. lis 2021
avatar

@kafr děkuji

14. lis 2021
avatar

@gracinka7 děkuji

14. lis 2021
avatar

@fouskovi jinak mám pro děti tyto https://www.hama.cz/hama-skolni-aktovka-pro-prv... jen tedy když jsem je kupovala, tak byl tenhle typ ještě o 200g lehčí. Jsou oba žížaláci, do školy šli dřív. Sedla jim krásně, všechno ostatní co v prodejně zkoušeli na ně bylo veliké. Teď je nosí druhým rokem a počítám, že vydrží i příští rok v pohodě.

14. lis 2021
avatar

@versatilka můžu se zeptat má to vystuzeny záda děkuji

14. lis 2021
avatar

Mame aktovku a nemenila bych, jen doporucuji aby mely jeste pas pres prsa.

14. lis 2021
avatar

Aktovka pro první třídu je lepší

14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar

Máme batoh Backmann, aktovky se mi nelíbí a hlavně jsem vybírala podle toho jak mají udělané zadá.

14. lis 2021
avatar

V prvni a druhe tride mel syn aktovku, pekne stala, prehledna, az ted do treti sme mu koupili batoh oxybag, je super, ale stejne by syn snesl jeste mensi..syn mel aktovku belmil a druhy syn bude mit taky takovou..

14. lis 2021
avatar

Dcera je drobna a do prvbi tridy jsme poridily batoh Beckmann. Je ergonomicky a lehky. Naprpsta spokojenost. Dcera do skoly dojizdi busem sama, takze jsem volila opravdu pohodlny batoh. Na zastavku to ma 5-10min, pak jede 15-20minut busem. A ze zastavky do skoly to je taky asi 5min. Jezdi sama. Ma hrudni i bederni sponu a tu pokazde zapina a vyuziva.

14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar

Já volila pro prvnacku aktovku - Oxybag, je malá, bojujeme s místem v ní, budu kupovat batoh do 2.tridy...

14. lis 2021
avatar
14. lis 2021
avatar

@fouskovi
na jednu stranu jsem to brala podle toho, že dcera je zmatkař, bála jsem se, že nebude vědět kde co dala, proto mi vyšla líp aktovka, ale 2 boxy na malé a velké sešity + pití a svačina to už je trochu nadlidský výkon tam narvat...

14. lis 2021