icon

Nikdy jsem Agátu Hanychovou neměla ráda, ale ted my dokázala že je to úplná blbka co tímhle sleduje v létě je Soukupem hrozná láska a teď už je vdaná za ex tohle normální člověk by neudělal 🤦

avatar

Já bych neřekla, že to byla ,,láska”. Spíš vypočítavost a úplně jí to nevyšlo. Já jí spíš ,,obdivuju” jak vždycky ustojí tu vlnu hejtů. Zas na jednu stranu, kdyby se takhle chovala kdejaká Máňa, tak je to každýmu u zadku, ale když to dělá nějakej známej ksicht, tak je to problém. Víš jak… Přej a bude ti přáno 🤷🏻‍♀️

29. pro 2023
avatar

Je vygumovaná... Nic víc, nic míň 😅

29. pro 2023
avatar

@jolana24 jo ať si dělá dělá co chce ale ať to hned netroubí do světa

29. pro 2023
avatar

@evina92 přesně tak 😀

29. pro 2023
avatar

Ta moc dobre vi co dela!

29. pro 2023
avatar

@marketka_m vypočítává mrcha je to

29. pro 2023
avatar

@fouskovi Má to tajit, aby z toho pak bylo ještě větší haló? 🙈

29. pro 2023
avatar

@jolana24 tak se hned nemusí chlubit celému národu jaká je to blbka vypočítává

29. pro 2023
avatar

Jako takhle, ona se tím živí. Nechceš sledovat, nesleduješ. Nechápu, že pořád tolika lidem leží v žaludku. A jen tak na okraj, nazývat někoho blbem a sám napsat "teď my dokázala že je to úplná blbka" je taky kumšt 🫣

29. pro 2023
avatar

@fouskovi kazdy ma nejake zamestnani 🙂

29. pro 2023
avatar

@te_reza je to prostě blbka

29. pro 2023
avatar

@marketka_m no ale ne každý se chlubí jako ona

29. pro 2023
avatar

@fouskovi a nebo ne kazdeho sledujes? Kdo tim se zivi tak musi se chlubit ... Jinak nevydelavas...nebo snad znas nekoho kdo se tim zivi a pritom to nesdili na socialnich sitich?

29. pro 2023
avatar

@te_reza Přesně, o Agátě napíše, že je blbka, ale sama neumí napsat správně větu. Tož nějak nevím no...

29. pro 2023
avatar

@fouskovi jsou dvě skupiny lidí, co někoho sledují. Tací jako ty, aby pak mohli nadávat,hejtovat a házet špínu a ti, co jí sledují rádi. Doporučuju přestat číst blesk a na ig se spíš zaměřit na nějaké seberealizační kurzy. Třeba češtiny.

29. pro 2023
avatar

@eloise02 já jako nejsem chodící encyklopedie, ale tohle je moc i na mě. Hlavně když čteš ten kontext 🤦

29. pro 2023
avatar

@te_reza mohl to byt preklep... Zdrzela bych se
Taky se mi stanou preklepy

29. pro 2023
avatar

@marketka_m nemá v souvětí jedinou čárku, takže pochybuju

29. pro 2023
avatar

@te_reza ja carky taky malo pouzivam 🙂 a nemyslim si ze jsme dve jedine na MK
P.s. ma carku..hned za prvnim ale

29. pro 2023
avatar

@marketka_m Nebyl, na profilu má "my" v každém druhém příspěvku.

29. pro 2023
avatar

Její život, mně svým chováním neubližuje.

29. pro 2023
avatar

@eloise02 nemam cas projizdet profil a gramatika nemluvi nic o cloveku!

29. pro 2023
avatar

@marketka_m nebyl to překlep, má tam chyb jako máku. Všude. Gramatika ti možná o člověku nepoví životní příběh, ale minimálně bych s takovou gramatikou drž*la hu*u o tom, kdo je nebo není blbý.

29. pro 2023
avatar

@te_reza snazim se nesoudit.

29. pro 2023
avatar

@marketka_m Ty možná, ale ona tady soudí! Napíše, že Agáta je blbka a sama nezná učivo druhé třídy.

29. pro 2023
avatar

@marketka_m já se obvykle ke gramatice nevyjadřuju, pochybuju, že někde nemám chyby. Ale v tomto kontextu mi prostě hýbe žlučí, že někdo někoho nazve blbem a sám píše do očí bijící chyby

29. pro 2023
avatar

@eloise02 i presto ze nekdo napise ze je blbka hanychova..mne neospravedlnuje abych mohla odsoudit jine (muj nazor)
Autorka napsala s chybami ze hanychova je blblka ale tohle mne nenastartuje abych fungovala stejne.je pod mou uroven napsat autprko jsi blba..
Spise bych hezky upozornila: mas tam chybu.

29. pro 2023
avatar

@fouskovi tak to tak neprožívej. 😂😂 Vždyť o ní číst nemusíš. 😂😂

29. pro 2023
avatar

@te_reza a ted jsem to napsala bez carek ... A pojdte do mne 🙂

29. pro 2023
avatar

@marketka_m ji má jako nějak zachránit nebo jak? Vcelku trapný 🙄

29. pro 2023
avatar

@te_reza ehm? Ted jsem to asi nepochopila.. jak to myslis?

29. pro 2023
avatar

Za me zvolila super den. Nalada porad nic moc, drby zadny, vydela na tom spoustu penez, o nikom jinym se ted psat nebude. Treba ji to konecne vyjde.

29. pro 2023
avatar

@vanilkacka presne! Jenom jak to dela, ze si ty muze tak omota ... A oni poslouchaji

29. pro 2023
avatar

To jsou teda starosti 🤣

29. pro 2023
avatar

Vaše starosti bych chtěla.😃

29. pro 2023
avatar

@marketka_m Tak on je ten Dopita ted asi opet traged, tak si mozna rekli, ze dite spolu uz maji, ze to zkusi a kdyz nic, tak nejaky prachy z toho treba kapnou.

29. pro 2023
avatar

@vanilkacka 🙂 ja je nesleduji 🙂 ale je to dost mozne.takovi ziji jenom diky mediim 🙂 a nami 🙂

29. pro 2023
avatar

@vanilkacka Čím se živí?

29. pro 2023
avatar

Když si vzpomenu na ty její pořady se Soukupem😁 nic tak trapného jsem dlouho neviděla. Chyby v gramatice snesu poměrně líp 😉 takže to bych neporovnávala. Jako nepřekvapí mě u ní už nic.

29. pro 2023
avatar

Mě by jenom zajímalo, co dělám špatně, že 8 let čekám na prstýnek a kdejaká se vdává dvakrát ročně. 🤣🤣 Jinak je mi ta osoba úplně fuk 😀

29. pro 2023
avatar

@velkabublina Ja si pamatuju, ze kdyz byl kdysi s Agatou, ze mel nejaky dluhy a pak mel tusim hotel s manzelkou na Bali a ted je asi profi manzel

29. pro 2023
avatar

Tak se moc omlouvám, že jsem to napsala s chybami ( omlouvám se , že nejsem tak dokonalá jako Vy ),ale to můj názor na ní nezmění

29. pro 2023
avatar

@vlaxyz máš ještě čas 🤣 Ja cekala 13 let 🤣🙈

29. pro 2023
avatar

@vanilkacka on je realiťák.

29. pro 2023
avatar

@vlaxyz Přesně jako já, akorát já už skoro po 20 letech čelat přestala🤣🤣🤣

29. pro 2023
avatar

Vzdycky si jen reknu “chudaci deti”.

29. pro 2023
avatar

@petrufa86 tak je pravda, že když jsem se vdávala po roce, tak to stálo za hovno 🤣🤣🤣🤣

29. pro 2023
avatar

@nokarkulka to já už po pěti 🤣

29. pro 2023
avatar

Čím jsem starší, tím míň mi vadí 🤷‍♀️
Kdysi mi přišla jako afektovaná a tak nějak zpovykaná pipina 🙈 Ale poslední dobou má spíš můj obdiv, že se ze všeho otřepe a jde dál, žije si svůj život a asi má i nějaké osobní kouzlo, kterým ty chlapy přitáhne, i když jim musí být jasné, že je všichni budou veřejně propírat... Nesleduju ji, jen co na mě občas někde vykoukne z titulků, takže soudit ji bych si nedovolila, na to ji opravdu neznám. A že na sítích informuje o všem, co se kolem ní děje? Ji to živí, když přestane, přijde o peníze. To za prvé. A za druhé - ona se za svůj život a svoje rozhodnutí nestydí, je jí jedno, co si kdo myslí a podle toho se chová. Nikomu neubližuje nebo jsem to nezaznamenala. Jasně, názor na její rozhodnutí mám, já bych se rozhodovala jinak. Ale já žiju jiný život... 🤷‍♀️

29. pro 2023
avatar

@vlaxyz Psala, že první požádala ona jeho 😀 takže takhle,aby ho to trklo a nebo dát příjmení dětem po sobě,ale na to už je nejspíš pozdě...

29. pro 2023
avatar

Aguš zvládla nejvyšší vztahovou metu, klobouk dolů. V jednom roce ulovit chlapa, porodit mu dítě, o kterým se spekulovalo, že ani jeho není, rozejít se, najít si dalšího chlapa a dostat ho do chomoutu, fakt smekám.
V podstatě je mi jí ale líto, každá si zasloužíme lásku a jí evidentně chybí, možná už od malinka.

29. pro 2023
avatar

Kdyby se tak chtěl každý starat sám o sebe 🙈
Není to úplně jedno. Vy její život nežijete tak se tím netrapte a bude Vám líp 😉

29. pro 2023
avatar

@te_reza jauvajs, ta sedla 😂 👏ono v te vete je chyb jak maku i bez toho tvrdyho y 😅

29. pro 2023
avatar

@te_reza, myslím, že jsi dost kritická k pravopisným chybám jiných. "Vánoce mohli být" se správně píše "Vánoce mohly být". Nedalo mi to, abych to nenapsala.

29. pro 2023
avatar

@katella jenze Tereza nepise o jine, ze je to blbka, stylem, ze se to neda ani precist.

29. pro 2023
avatar

@katella Hele, tohle je zlatý proti tomu : ,,ale teď MY dokázala…” A to, že chybí čárky a slovosled je úplně mimo? To už je asi vedlejší. Každej by si měl zamést před vlastním prahem než začne pomlouvat.

29. pro 2023
avatar

Já pořád přemýšlím nad jejím možným psychologickým profilem, musí mít nějaký "trauma" z dětství a tímto to řeší... Protože ta touha po plné rodině,lásce je evidentní - neustálý střídání partnerů a její impulsivní jednání,kdy za mě prostě nepřemýšlí a hned se vrhá do velkých závazků 🤷 Spíš než svatba a děti po pár měsících by bodla pořádná psychoterapie 😄

29. pro 2023
avatar

@queenp Ona tohle možná bere jako normální. Kolik má její matka dětí s kolika tatínky (přiznám se, že v tomhle nemám přehled) ? A když v tomhle žiješ celej život, tak ti už nepřijde divný nic 🤷🏻‍♀️

29. pro 2023
avatar

@fouskovi no a🤷‍♀️🤦‍♀️?
Rodina Dopita/Prachařová/Soukupová a máma Agáta mi je osobně celkem fuk 🤔 a víš jak pokud je těhotná, ať má dítě stejný příjmení jako Kryspin...

29. pro 2023
avatar

@queenp bych řekla, že jaka matka taková dcera...

29. pro 2023
avatar

Bože starej se o sebe a ne o jiné. At si žije zivot jaky chce, jen primitiv soudi někoho jiného jen podle bulváru 🤦

29. pro 2023
avatar

@jolana24 No, dívám se na Wikipedii a ona náhodou ty vztahy měla celkem dlouhé. S Hanychem, byla sice 4 roky, ale s druhým manželem 17 let a se Stropnickým snad 18. A tam ji opustil on. Dětí má 4 a pak vychovávala dvě osvojené.

29. pro 2023
avatar

Já jim to moc přeju a mám radost, už jen proto, kolik na*ere takových lidí jako jsi ty 😂, MYLÁ @fouskovi

30. pro 2023
avatar

Agátu z velké části živí IG.. Moc dobře ví co dělá a šokovat lidi jí jde.. I negativní reklama ( jako tvůj příspěvek) je reklama.. Hodně lidí jí sleduje i proto, že má skoro furt nějaké slevové kódy na produkty,které propaguje…Takže to že to zveřejnila hned má svůj důvod… Vztahy jí teda uplně nejdou, ale myslím si že jí to docela trápí..Nepřísluší mi soudit cizí život i já udělala pár špatných rozhodnutí a že to byl taky celkem průser.. Každý nemůže být bezchybný

30. pro 2023
avatar

@queenp před vánoci měla Agáta s nějakou psycholožkou živák a tam tohle téma rozebírali.Bylo to docela zajímavé, ale nestihla jsem tomu věnovat uplně pozornost.. Pramení to z dětství vlastně dost možná z dětství její mamky.Rodiče Veroniky spolu sice byli, ale vztah měli nazvěme to třeba nestandartním..

30. pro 2023
avatar

@katella tleskám za projetí chyb v mých předchozích kz. I tady píšu, že vím, že píšu chyby. Ale napsat něco jako "polib my prdel" bych skutečně nezvládla.

30. pro 2023
avatar

Mě nevadí,ať si dělá co chce. 😊 Elizabeth Taylor se taky vdávala několikrát. Já třeba byla s prvním mužem 11let,2děti(nebyli jsme manželé) s druhým jsem také 11let,ale z toho 10let vdaná,také dvě děti.Moje matka se vdávala 3x a 3x se rozvedla,s každým manželem má dítě. Moje sestra má jedno dítě a chlapů měla tak 20. Nesoudím,ať si každý žije tak,jak uzná za vhodné a hlavně by se každý měl starat o sebe 😉

30. pro 2023
avatar

@veruuu_kubesovic je mi jedno jak žije, ale příjmení by dítě mělo takové, jaké si dohodnou ti dva

30. pro 2023
avatar

@vlaxyz dneska jsem psala chlapovi, ze agata jede už druhy kolo a já furt nic? 😂👍🏻

30. pro 2023
avatar

já si myslím, že tihle se hledaly až se našla, a doknce dvakrát 😀

30. pro 2023
avatar

@vlaxyz víš co děláš špatně? Udělej to jako Aguš, požádej ty jeho 🤣🤣🤣

30. pro 2023
avatar

Za me jen business tah. Modelka je uz davno bejvala, ze Soukupa zadne alimenty nevytriskala, tak zije jen ze socek a bulvaru. Tak je treba co nejvic sokovat. Navic jeji pocetnou folowerskou zakladnu tvori hlavne matky, tak si potrebuje udelat nejake dite, ktere muze ukazovat😀

30. pro 2023
avatar

😂😂😂😂

30. pro 2023
avatar

@marketka_m Překlep?😃 To jich je v jedné větě aspoň deset...

30. pro 2023
avatar

@vlaxyz Vydrž, Prďka. U nás to přišlo po 14 letech a třech společných dětech. 😂

30. pro 2023
avatar

@oveckaluky no do třetího nejdu 🤣🤣🤣🤣

30. pro 2023
avatar

@vlaxyz No u nás byly tři děti na dva vrhy. Tak to máš splněno. 😂

30. pro 2023
avatar

@oveckaluky 🤣🤣🤣

30. pro 2023
avatar

Moje nahodne pozorovani rika toto:
* prachy
* chybi ji laska
* je objektivne blba.

Aspon si ma clovek o cem psat 😃

30. pro 2023
avatar

@syrecek01 viď? Málokdo tak umí rozhýbat internet jako Agáta 😂

30. pro 2023
avatar

🍿🍸

30. pro 2023
avatar

Já bych teda na takovou prostituci sebe a své rodiny neměla, totálně odevzdat soukromí mé rodiny veřejnosti, minimálně k těm dětem mi to nepřijde fér...ale jinak ona ví naprosto přesně, co dělá a "blbka" je to poslední, co bych o ní řekla. Bude chytrá jak opice, pracovitá a narozdíl od mnoha těch, kteří jí opovrhují, určitě nevyhlíží každý měsíc rodičák jak smilování a dokáže sebe i své děti určitě velmi dobře uživit...i bez alimentů, jak určitě někdo hned zmíní. Za mě je jen škoda, že svůj potenciál nevyužila na podnikání, při kterém by dokázala chránit soukromí svých dětí. Ale to je její věc. Mě baví 😄

30. pro 2023
avatar

Agáta mi nevadí,stejně jako Ornela Koktova nabo Nikol Leitgeb ráda je sleduji ..

30. pro 2023