Ty jo ta výměna je výživná jeden kluk 2x propadl a druhý v první třídě no mazec 🤦
A prý se s nimi učí,to bych chtěla vidět jak se s nimi učí
Sebevědomí a nosánek nahoru té paní teda nechybí
Jak se stane, že ženská 36 let nemá v hubě ani zub😳
Ta hnědá je fakt hustá 🤦🏼♀️ nějaká namyšlená
No jak mluvil ted s tou ucitelkou? 😮
@xmele004 masakr.
Ja tu marne zkoumam, jestli ma ta maminka zuby???
Doslova čumím s otevřenou pusou. Aneb jak uvařit vývar, když mám maso a zeleninu, ale nemám dochucovadla.... To je fakt masakr - celá ta rodina.
@hojda nemá 🤣
@jajulin taky mě překvapilo,že do vývaru by dala bujón,moje děti by taky umřeli hlady,a tolik jídla co měli v mrazáku,to nemáme ani my a prý tam nemají nic k jídlu
Opakovala furt, ze v mrazaku je jen kureci a veprovy 😁😁 oni nemaj na zuby, ale denne asi papkaj hovezi 😁
Teď jsem zapla výměnu na příští týden. Taky dobrej bizárek 🤣🤣🤣
Mně je líto toho nejstaršího kluka, přišel mi takový fakt intelektově zanedbaný, sice má nějaké znevýhodnění y ale přišlo mi, že s minimálním zájmem a pomocí rodičů by se mu žilo úplně jinak.
Jako šílená ta jedna rodina - hlavně že furt opakovali, jak budou vypadat v TV. Tak kluk propadá že dvou predmetu a on si celé odpoledne leží na gauči s mobilem 🤦♀️ chudáci ti kluci fakt
@la_amanita taky jsem si říkala, mě prislo nejvíc vtipné ze 7-8 den řešili školu a ukoly a do te doby jako co? Do školy nechodili? 🙄 pak mezi 8 očima se paní moc nelíbilo když ji řekla ze na deti sere a neučí se s nimi…
@la_amanita přesně! Ten nejstarší kluk se nejevil vůbec jako nějaký sigr nebo těžce zvladatelný. Spíš rezignovaný. Bylo mi ho líto. Při minimálním zájmu rodičů by určitě byl vidět nějaký pokrok.
@vlaxyz no ta příští to je úplně hotovo, co to je za magora..
Můj synovec ,,propadl,, v první třídě. Nyní je ve třetí a je znova na propadnutí
Musím se zeptat, protože tomu nerozumím…ti lidé nemají strach, že se na ně pak zaměří sociálka poté, co se něco takového odvysílá? Pro ty děti by to bylo nejspíš lepší…🤔
@ha_ja musel by jim někdo dát podnět. I kdyby se ženská ze socialky má to dívala tak bez oznámení sami nic nemůžou
@denisahradecka celá tahle série je výživná 🤣🤣 si říkám, že mě už nic nepřekvapí a bum ho tam! 🤣🤣🤣🤣
Holky a kdy to opakují?
Já teda trnula, jak tam ta holčička běhala mezi těmi psy.. 😕
@mischalinka proč. Od malička je zvyklá se o ně starat.
@esterka610 To sice jo, ale ti psi nevypali moc klidně..
My taky máme psa jako člena rodiny, ale tady bych se teda bála..
Ja kdyz se divala, tak jsem si rikala, jestli produkce nenabizi nejaky kacky navic za bizar. Prece nikdo nemuze byt tak tupej, pokud nema IQ pod 80 🙈 ta zenska perlila totalne od zacatku - Mariansky Lazne nezna, zkouma spinu na skrinkach kuchynske linky, hleda stenice a tem zlucnikovy zachvat a zvaro v hube byla taky perla
Koukam po dlouhy dobe a uplne sem rozcilena!!! 😁