hanica83
3. čer 2019
586 

Jak jsem se stala novou ambasadorkou značky Femibion aneb znovu v sedle

Krásný den všem uživatelům Modrého koníka. Je mi velkou ctí, že se Vám dnes můžu představit jako nová ambasadorka značky Femibion.

Na koníkovi jsem už tři a půl roku a za tu dobu jsem tu načerpala spoustu skvělých rad, poznala úžasné maminky, sama se stala mámou báječného syna a taky, jak si některé z Vás jistě vzpomenou, byla už jednou ambasadorkou. Byla to práce, která mě moc bavila a navíc krásně spojovala příjemné s užitečným. Poté, co mi tehdy skončila smlouva, jsem si užívala volného času a hlavně toho, že se nemusím tak často pohybovat on-line. Postupem času mi tahle práce ale začala svým způsobem i chybět. Takže jsem sem tam mrkla na koníka, jestli se nerýsuje nějaký zajímavý konkurz. Pár se jich objevilo, ale pořád to nebylo nic pro mě. Do konkurzu na ambasadorku jsem se chtěla, stejně jako tehdy, zapojit pouze v případě, že by se jednalo o značku, která by nějak souvisela s mým vzděláním, které bych důvěřovala a jejíž hodnoty a produkty bych tak mohla hrdě šířit. Když jsem sem v březnu koukla po delší době, vyskočil na mě článek – Hledáme novou ambasadorku pro Femibion! Zajásala jsem a hned večer odeslala formulář. A ač tomu sama nemůžu pořád uvěřit, ono to vyšlo!

Pro ty, kteří mě neznáte, bych se ve zkratce ráda představila. Jmenuju se Hanka, je mi čerstvě 36let a před patnácti lety jsem poznala toho nejbáječnějšího chlapa na světě. Po krásných, společně prožitých jedenácti letech jsem mu řekla ano a za dalších jedenáct měsíců se nám narodil náš úžasný syn. V červenci mu budou už neuvěřitelné tři roky.

Ještě trošku z profesního soudku - po maturitě v oboru zdravotní laborant jsem pracovala téměř šest let jako sestřička ve stomatochirurgické ordinaci. Stále mě to ale víc a víc táhlo k vystudovanému oboru a tak jsem nastoupila jako laborantka do mikrobiologické laboratoře Fakultní nemocnice. Tam bych se taky měla už za dva měsíce vracet po rodičovské dovolené. Při zaměstnání jsem si pak doplnila vzdělání studiem Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v oboru Zdravotnická bioanalytika a atestací v oboru mikrobiologie. Takže pokud Vás bude zajímat cokoliv ze zmíněných oborů, jsem Vám plně k dispozici 🙂

Jelikož se celý svůj profesní život pohybuji ve zdravotnictví, vnímám taky, jak je tahle doba náročná. Mimo jiné taky v tom, že člověk má k dispozici sice nepřeberné množství informací, ale někdy je dost těžké si z nich vybrat to pravé a taky je správně pochopit. V oblasti zdravotnictví to jde bez nějakých odborných znalostí prostě těžko, což vidím dost často ve svém okolí. A právě na tohle bych se tu chtěla hlavně zaměřit! Zprostředkovávat vám potřebné a odborné informace, ale podané tak, aby jim v pohodě rozuměl každý.

O Femibionu tu již bylo řečeno hodně – přece jen se tu s koníkem houpe už neskutečné čtyři roky. Věřím ale, že Vám o tomto doplňku stravy, obsahujícím kombinaci pečlivě vybraných látek pro ženy plánující těhotenství, těhotné nebo kojící maminky, dokážu přinést spoustu nových, užitečných a hlavně podložených informací. I když už dříve byl v mých očích Femibion top produkt, po absolvování školení jsem nadšená ještě daleko víc a vím, že tohle je přesně ta značka, které můžu hrdě dělat Ambasadorku. Pevně věřím, že vám ta kvanta skvělých, ale pro laika asi těžko uchopitelných informací, které jsem během několika hodin pečlivě nasávala, dokážu co nejlépe předat. Připravuji pro Vás také spoustu zajímavých informací, které souvisí ať už s těhotenstvím, jeho plánováním, nebo např. s kojením. Témat, kterým se tu spolu můžeme věnovat je ale nepřeberné množství - třeba péče o zuby během těhotenství, zdravé stravování… Troufám si říct, že jako bývala zubní sestřička, laborantka a nyní hlavně máma, dokážu reagovat na spoustu vašich dotazů. A s čím si nebudu vědět rady, zjistím na patřičných místech. Samozřejmě se také moc těším na všechny vaše dotazy, připomínky, postřehy – jsem tu pro vás!

Srdečně Vás také zvu do skupinky Femibion, která má už pěknou řádku členů, ale věřím, že mi pomůžete ji pomaličku oživit a bude se pěkně rozrůstat.

Těším se na Vás!

Hanka

#femibion