Jsem stará...
30.... a pamatuju jak to táta vylepoval do okna🤣
já 44 a nepamatuji 🙂
26 a pamatuji 🤣
Hups 🤣
jojo 😁 a my bydleli na kopci a prostě jsem byla přesvědčená, že nás prostě musí vidět a zastavit u nás,leda prd.. takových sladkostí co jsme di kvůli tomu dokázaly odepřít 😂
@blanapa my taky 🤣🤣🙈
Orion soutěž, vylepovala se na okno hvězda a myslím, že se mohlo vyhrát 10000 Kč.
Já zase byla přesvědčená, že nás na vesnici nikdy nikdo nenajde a vždycky jsem to sežrala😂😂
Jen by mě zajimalo zda opravdu někdy někdo vyhral🤣🤣😅😅😅
Jsem stará😀
Je jako dítě jsem ji také měla v pokojíčku 😁
Ja uz megastara😂😂 mne bylo 24😂
Vždyť to není tak dlouho 😁
Je mi 26 a půl. A pamatuju si to. A už se cítím staře. 😁
Do teď jsem si říkala, že stará ještě nejsem (28), že si tak jen připadám.. tak ne no 😁
A to, že jsem sbírala aquila body na batoh s dalmatiny, to asi jen potvrzuje, že ? 😁
My jsme měli nalepeno, ikdyž jsem vyrůstala v prdeli o 150 obyvatelích. Ale co kdyby náhodou 😅
Ja mela vylepeno v 5.patre 🤦♀️🤣
@triskova_v no jo,my v 7....🤣🤣🤣🤣
@l01991 to mě taky 😁😁🤣
Ty reportaže
Určitě to byla pravda. Myslím že tahle soutěž jim vynesla tolik bezplatné reklamy, že za těch pár desítek tisíc se jim vyplatilo.
@95newmommy2020 co teprv já ve 34. Jsem asi za zenitem teda už 😅
Úplná pecka, dneska je ze mě čerstvá 30ka, tak 14 dní si říkám je to jen číslo je to jen číslo. Necítím se na to...pak vidím Orion hvězdu 😃 a přemýšlím kolik mi mohlo být. Měli jsme ji taky vylepenou, sladkosti nakoupené, běda když se nějaká snědla, musela se dokoupit nová 😃

Za měsíc mi bude 24 😂 to už jsem taky stará? 😂 Měla jsem jí na okně v pokoji jako malá 😂😂