icon

😁😁🤣🙈

avatar

Za měsíc mi bude 24 😂 to už jsem taky stará? 😂 Měla jsem jí na okně v pokoji jako malá 😂😂

10. led 2022
avatar

Jsem stará...

10. led 2022
avatar

30.... a pamatuju jak to táta vylepoval do okna🤣

10. led 2022
avatar

já 44 a nepamatuji 🙂

10. led 2022
avatar

26 a pamatuji 🤣

10. led 2022
avatar

Hups 🤣

10. led 2022
avatar

jojo 😁 a my bydleli na kopci a prostě jsem byla přesvědčená, že nás prostě musí vidět a zastavit u nás,leda prd.. takových sladkostí co jsme di kvůli tomu dokázaly odepřít 😂

10. led 2022
avatar

@blanapa my taky 🤣🤣🙈

10. led 2022
avatar

Orion soutěž, vylepovala se na okno hvězda a myslím, že se mohlo vyhrát 10000 Kč.

10. led 2022
avatar

Já zase byla přesvědčená, že nás na vesnici nikdy nikdo nenajde a vždycky jsem to sežrala😂😂

10. led 2022
avatar

@monikacs ne 10000, ale za každý Orion výrobek bylo za 5000 a maximálně součet myslím 100000.

10. led 2022
avatar

Jen by mě zajimalo zda opravdu někdy někdo vyhral🤣🤣😅😅😅

10. led 2022
avatar

Jsem stará😀

10. led 2022
avatar

Je jako dítě jsem ji také měla v pokojíčku 😁

10. led 2022
avatar

Ja uz megastara😂😂 mne bylo 24😂

10. led 2022
avatar

Vždyť to není tak dlouho 😁

10. led 2022
avatar

Je mi 26 a půl. A pamatuju si to. A už se cítím staře. 😁

10. led 2022
avatar

Do teď jsem si říkala, že stará ještě nejsem (28), že si tak jen připadám.. tak ne no 😁
A to, že jsem sbírala aquila body na batoh s dalmatiny, to asi jen potvrzuje, že ? 😁

10. led 2022
avatar

My jsme měli nalepeno, ikdyž jsem vyrůstala v prdeli o 150 obyvatelích. Ale co kdyby náhodou 😅

10. led 2022
avatar

Ja mela vylepeno v 5.patre 🤦‍♀️🤣

10. led 2022
avatar

@triskova_v no jo,my v 7....🤣🤣🤣🤣

10. led 2022
avatar

@l01991 to mě taky 😁😁🤣

10. led 2022
avatar

@l01991 já myslím že vyhrál, že to vždycky dávali v telce přece nějakou reportáž.. otázka je,zda to nebylo fingovaný no 🤷🏻‍♀️😀😀

10. led 2022
avatar

@blanapa to už si nepamatuju no...😅

10. led 2022
avatar

Ty reportaže

10. led 2022
avatar

K nám nikdy nepřijeli.
@blanapa dávali no. Ale byla to pravda? Dneska uzbyto byla 100% fikce.

10. led 2022
avatar

Určitě to byla pravda. Myslím že tahle soutěž jim vynesla tolik bezplatné reklamy, že za těch pár desítek tisíc se jim vyplatilo.

10. led 2022
avatar

@95newmommy2020 co teprv já ve 34. Jsem asi za zenitem teda už 😅

10. led 2022
avatar

Úplná pecka, dneska je ze mě čerstvá 30ka, tak 14 dní si říkám je to jen číslo je to jen číslo. Necítím se na to...pak vidím Orion hvězdu 😃 a přemýšlím kolik mi mohlo být. Měli jsme ji taky vylepenou, sladkosti nakoupené, běda když se nějaká snědla, musela se dokoupit nová 😃

10. led 2022