Teda myslela jsem si, že už jsem ve Výměně manželek viděla všechno, ale aby někdo, ke všemu kuřák, předžvykoval dítěti jídlo, tak to jsem ještě neviděla. 🤦🏼♀️ Hnus......🤮🤮🤮
Se mi u televize dobře navalilo 😨
No zase psycho
Hrozný iq tykve
Celkove chudak dite 😔
To mě teda taky nadzvedlo...hroznej člověk ☹️
ty vogo.. chtěla jsem si to pustit ze záznamu ale asi to kašlu, jak to čtu :(
tak to jsem ráda, že jsem to neviděla :D
Hmm on má svojí hlavu, ale v ty hlavě velký 💩
Dement!!! Pak jsou ty děti už v batolecím věku jako koule😡, prý, chci z něj mít sportovce😂🤦♀️
@marketka_m pokud máš slabý žaludek, tak si to raději nepouštěj 🤮🤮😂
Já to dneska musela přepnout, nemůžu na takovyho idiota koukat 🤮
Ja se nedivam ale četla jsem članek a tvl🤮🤮🤮
Pustim si casem na netu,ale predzvykovani mi prijde nechutne od kohokoliv
@zelenaesmolda to mě také 🤮 ani nevidím důvod proč to dělat, když nežijeme v zemích třetího světa 🤦🏼♀️
Někdo mixuje, někdo děla BLW, ale on je unikat.
To je fakt magor ... Nechápu, proč se do pořadu hlásili, když on si poradit nechce nechat 🤦
Já to ještě nerozdejchala 😲😖
@jamborka
honorar?
@zelenaesmolda no asi jo, když nemá ani na pořádný jídlo pro dítě 🤦
Já čekala, kdo to tu založí 🤣

@hasara33 ale nejsi sama 😁 já viděla jen tu část, jak to žvýká a dává mu to. Pak jsem to vypnula a říkám si, že se to dočtu tady a nebudu se zbytečně rozčilovat u tv 😁
@lenkabukov dobře si udělala 😂 to jen já blbec se stejně musím dívat 😂😂
Jsem to vyplatí.. to se nedalo..takovej cocot
proboha a co předžvykoval??
Ten závěr jsem čekala teda hustší, o jídle ani slovo, nebo to vystrihli? V první řadě, bych jí rekla, že dítěti cpou s*acky a pan tvrdí, jak o škodlivosti všeho ví, všechno zná a i tak mu je to jedno? To jsem se zase rozčilila, že ani neusnu 🙈
Jo u toho jsem se dobře nasrala 😅 takový idiot ignorantský, to se jen tak nevidí... Na co bych kupoval něco bio, moje dítě není nemocné nebo co 😂 on normálně jí s náma... 10 měsíců dítě... Ty tam nedáš bujon? To teda nevím, jak to bude chutnat... 😲😂🤦♀️ a hlavně... Je to moje dítě, já vím, že je to škodlivé pro něho, ale JE TO MOJE DÍTĚ! 🙈 mentál
@jako_mala_holka přesně! A já se stresuju, že mi stejně staré dítě ukradne z talíře bramboru vařenou v osolené vodě 🤦🏼♀️😅
žvýkání jídla je nechutný a ten přístup otce se mi taky nelíbí, na druhou stranu se mi tato rodina líbila víc. Ta starší ženská všechno věděla nejlíp, všechno bylo hnusný, cizí dítě jedlo špatně, ale že se její dítě sápalo po sladkostech a nebylo schopní jíst bez tabletu bylo asi v pořádku. nebo si jen před TV hrála, že oni jí jen zdravě a její prcek jí to zkazil.
@betelgeuzz ta druhá mi taky přišla divná, ale tohle to přebilo s přehledem... Jinde by třeba vynikli
@jako_mala_holka jako ta krátkovlasá mě ze začátku srala neskutečně, všechno špatně podle ní 🤦🏼♀️ chovala se, jak kdyby měla vilu v Jevanech přitom sama přišla z takový ruiny ......ale Míša to přebil dokonale 🙄
@hasara33 právě, přesně tak jsem to měla taky
Ja jsem mackala vidličkou ale tohle je humus no 🤢
A ještě k tomu takovej.... No... 😒😒