icon
avatar
hasara33
Zpráva byla změněna    23. únor 2022    

Teda myslela jsem si, že už jsem ve Výměně manželek viděla všechno, ale aby někdo, ke všemu kuřák, předžvykoval dítěti jídlo, tak to jsem ještě neviděla. 🤦🏼‍♀️ Hnus......🤮🤮🤮

avatar

A ještě k tomu takovej.... No... 😒😒

23. únor 2022
avatar

Se mi u televize dobře navalilo 😨

23. únor 2022
avatar

@vlaxyz no právě 🙄 neudělala bych to dceři a to je můj chrup, jak že žurnálu oproti tomu, co má v hubě on ...fakt je mi na blití 🤮

23. únor 2022
avatar

@pampa92 to mě taky ...a to čím ho krmí 🙄 no škoda mluvit

23. únor 2022
avatar

No zase psycho

23. únor 2022
avatar

Hrozný iq tykve

23. únor 2022
avatar

Celkove chudak dite 😔

23. únor 2022
avatar

To mě teda taky nadzvedlo...hroznej člověk ☹️

23. únor 2022
avatar

ty vogo.. chtěla jsem si to pustit ze záznamu ale asi to kašlu, jak to čtu :(

23. únor 2022
avatar

tak to jsem ráda, že jsem to neviděla :D

23. únor 2022
avatar

Hmm on má svojí hlavu, ale v ty hlavě velký 💩

23. únor 2022
avatar

Dement!!! Pak jsou ty děti už v batolecím věku jako koule😡, prý, chci z něj mít sportovce😂🤦‍♀️

23. únor 2022
avatar

@marketka_m pokud máš slabý žaludek, tak si to raději nepouštěj 🤮🤮😂

23. únor 2022
avatar

Já to dneska musela přepnout, nemůžu na takovyho idiota koukat 🤮

23. únor 2022
avatar

Ja se nedivam ale četla jsem članek a tvl🤮🤮🤮

23. únor 2022
avatar

@mimco přesně 🤦🏼‍♀️ chápu, že ne každý se zajímá o složení a o to, co je pro děti vhodné a co není, ale ignorovat i to, že na nejhnusnějším salámu je napsáno nevhodné pro děti do 3 let je čistá debilita

23. únor 2022
avatar

Pustim si casem na netu,ale predzvykovani mi prijde nechutne od kohokoliv

23. únor 2022
avatar

@hasara33 to je fakt někde napsane?Nerypu,jen to slyšim poprve.A jinak,předžvykavat jidlo.... fuj

23. únor 2022
avatar

@l01991 myslíš to s tím salámem? Tam to přímo ukazovala na kameru a četla to z toho obalu, to jsem třeba taky nevěděla, ale tvl ten výrobce to tam přeci nepíše pro srandu králíkům 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

23. únor 2022
avatar

@zelenaesmolda to mě také 🤮 ani nevidím důvod proč to dělat, když nežijeme v zemích třetího světa 🤦🏼‍♀️

23. únor 2022
avatar

@hasara33 no taky kupovat takove hnusy děcku,když nemam penize tak radši něco jineho než tohle....

23. únor 2022
avatar

Někdo mixuje, někdo děla BLW, ale on je unikat.

23. únor 2022
avatar

To je fakt magor ... Nechápu, proč se do pořadu hlásili, když on si poradit nechce nechat 🤦

23. únor 2022
avatar

Já to ještě nerozdejchala 😲😖

23. únor 2022
avatar
23. únor 2022
avatar

@zelenaesmolda no asi jo, když nemá ani na pořádný jídlo pro dítě 🤦

23. únor 2022
avatar

@l01991 zajímavé, že na cigára se najde vždycky 🤔

23. únor 2022
avatar

@jamborka ono by bylo na nějaké lepší jídlo, ale je to otázka priorit a v tomto případě je prioritou uspokojit závislost na cigárech, pak až jídlo pro dítě .....

23. únor 2022
avatar

@hasara33 kurde,to je zajimave... a na alkohol....😖

23. únor 2022
avatar

Já čekala, kdo to tu založí 🤣

23. únor 2022
avatar
23. únor 2022
avatar

@l01991 právě 🤦🏼‍♀️

23. únor 2022
avatar

@hasara33 ale nejsi sama 😁 já viděla jen tu část, jak to žvýká a dává mu to. Pak jsem to vypnula a říkám si, že se to dočtu tady a nebudu se zbytečně rozčilovat u tv 😁

23. únor 2022
avatar

@lenkabukov dobře si udělala 😂 to jen já blbec se stejně musím dívat 😂😂

23. únor 2022
avatar

Jsem to vyplatí.. to se nedalo..takovej cocot

23. únor 2022
avatar

proboha a co předžvykoval??

23. únor 2022
avatar

@mmm12345 nějaký kolínka s něčím 🤦🏼‍♀️

23. únor 2022
avatar

Ten závěr jsem čekala teda hustší, o jídle ani slovo, nebo to vystrihli? V první řadě, bych jí rekla, že dítěti cpou s*acky a pan tvrdí, jak o škodlivosti všeho ví, všechno zná a i tak mu je to jedno? To jsem se zase rozčilila, že ani neusnu 🙈

23. únor 2022
avatar

@jezinka_m co k tomu říct no...komu není rady, tomu není pomoci 🤷‍♀️🙄 závěr jsem už vynechala 😅

23. únor 2022
avatar

Jo u toho jsem se dobře nasrala 😅 takový idiot ignorantský, to se jen tak nevidí... Na co bych kupoval něco bio, moje dítě není nemocné nebo co 😂 on normálně jí s náma... 10 měsíců dítě... Ty tam nedáš bujon? To teda nevím, jak to bude chutnat... 😲😂🤦‍♀️ a hlavně... Je to moje dítě, já vím, že je to škodlivé pro něho, ale JE TO MOJE DÍTĚ! 🙈 mentál

23. únor 2022
avatar

@jako_mala_holka přesně! A já se stresuju, že mi stejně staré dítě ukradne z talíře bramboru vařenou v osolené vodě 🤦🏼‍♀️😅

23. únor 2022
avatar

žvýkání jídla je nechutný a ten přístup otce se mi taky nelíbí, na druhou stranu se mi tato rodina líbila víc. Ta starší ženská všechno věděla nejlíp, všechno bylo hnusný, cizí dítě jedlo špatně, ale že se její dítě sápalo po sladkostech a nebylo schopní jíst bez tabletu bylo asi v pořádku. nebo si jen před TV hrála, že oni jí jen zdravě a její prcek jí to zkazil.

23. únor 2022
avatar

@betelgeuzz ta druhá mi taky přišla divná, ale tohle to přebilo s přehledem... Jinde by třeba vynikli

23. únor 2022
avatar

@jako_mala_holka jako ta krátkovlasá mě ze začátku srala neskutečně, všechno špatně podle ní 🤦🏼‍♀️ chovala se, jak kdyby měla vilu v Jevanech přitom sama přišla z takový ruiny ......ale Míša to přebil dokonale 🙄

23. únor 2022
avatar

@hasara33 právě, přesně tak jsem to měla taky

23. únor 2022
avatar

Ja jsem mackala vidličkou ale tohle je humus no 🤢

24. únor 2022