icon

Co říkáte na takový tip na dáreček pro partnera? 😜

avatar

Fuj, to jsem se lekla... 😀😀 To neeee!

22. led 2022
avatar

Hmm sexy 😁. Úplně cítím, jak to kouše 😱

22. led 2022
avatar

Za starých bezdětných časů( plných sexu) jsem manželovi podobné koupila ,ale ne teda pletené 😃A spíš ze srandy 😉

22. led 2022
avatar
22. led 2022
avatar

@mishka87 to bude z baby vlny, aby to nekousalo

22. led 2022
avatar

Antisexualni ,👻👻

22. led 2022
avatar

Au! Au! Auauauau a au!!

22. led 2022
avatar

No asi takhle... kdyby tohle muj chlap nosil, tak na 100% vim, ze uz neotehotnim 🤣🤣

22. led 2022
avatar

@lleennttiillkkaa mě by kousala i ta

22. led 2022
avatar

kdyby se svlékl, tak je po erotice.... 😀 měla bych záchvat smíchu :D

22. led 2022
avatar

...jakoze "co rikate po hodine huronskeho smichu"? 😅🙈

22. led 2022
avatar

Takový dárek od babičky, co? 🙈😁

22. led 2022
avatar

@ivakalinova tak háčkovat se učí i neteřinka :D hahahaha 😀 žeby udělala strejdovi dáreček :D

22. led 2022
avatar

@lleennttiillkkaa kdepak kdepak. 100% akryl. Jsem si to schvalne nasla 😂
Ale jako nemaji to moc vymakany, jeste by tam mela byt kapsicka na pytel 😂😂😂

22. led 2022
avatar

@luidisek tak to už by bylo extra k zblití

22. led 2022
avatar

A mají velikosti rozlišené i na délku? Jako mají podpsenky číslo košíčku? 😁

22. led 2022
avatar

@malenka3 taky potřebujete větší? 😜

22. led 2022
avatar
22. led 2022
avatar

Chtěla bych vidět,jak tam cpe totálního měkouše 😁🤦 dá tu část naruby, chytí ho za špičku a přetáhne 😃

22. led 2022
avatar
22. led 2022
avatar

@renda36 Kdepak, do tohoto modelu jen s erekci. 😆

22. led 2022
avatar

@malenka3 Copak délka, ale pružným patentem by to na šířku měli uplést...

22. led 2022
avatar

@renda36 👍😁😁😁

22. led 2022
avatar

No kdyby v tom byl celej den a večer se vyslekl, tak z toho má uvařený párek a dvě vejce k tomu 🤢

23. led 2022
avatar

Tomu se myslim říká voteplouch, ne? 😅

23. led 2022
avatar

@angell83🤭😆😆😆 a ta vůně 😆😆🙈pardon,já musela

23. led 2022
avatar

Ja bych jim ještě na konci udelala otvírací tu špičku. Protože když by s kazdou potrebovou museli vyvlikat a navlikat, to by bylo keců.

23. led 2022
avatar

No asi by mu to bylo volné 😂😂

23. led 2022
avatar

@dmklarka představivost mi teď jede na plné obrátky 😁

23. led 2022