Moncicaaaaci! 🤩😁
Manžel má toho růžovýho a modrýho doma v posteli
No jasněěě 😍
Mám, jsou stále super...
Ještě někde jsou 😊
Kromě bílého jsem měla jako dítě všechny, mám je na fotkách z dětství 😊
Měla jsem růžového ❤️
Ano a máme je všechny doma 😁
Žlutého jsem měla
Měla jsem toho žlutého a strašně se mi líbilo, že má ta sklopená ouška ☺️☺️ a nakonec mu brácha okousal prsty na ručičkách😁🤣🙈
Holky, nevíte, zda se dají ještě někde sehnat?
Jj, podle nich jsem mela prezdivku 🙈🤣🤣
My měli hnědeho😃
Mám je schované, milovala jsem je, jen mě štvalo, že žlutý má zavřené oči, takže přišel na řadu odlakovač na nehty a očka jsou otevřené 😉
Mám modrého
Měla jsem růžovou Lucinku a žlutýho Vojtíška, brácha měl toho modrýho. Teď je mají u našich k dispozici holky, ale už je to nebere tak jako kdysi nás.
Mam tyto vsechny plus jeste hnedeho a duhoveho plus hnedeho maleho, je to poklad
Já měla toho růžového zajdu 😍
Měla jsem asi půl roku toho růžového, pak jsem bůhví co provedla (nebo naopak neprovedla, už nevím) a tak ho matka hodila psům.
Mela sem modryho a ukousla mu palecek😌😇🤣
Mame hnedeho, dcera mi ho loni zabavila…
Žlutého mám doma😉 sice mu chybí prstíčky y a jedno chodidlo, ale na to, kolik mu je, tak ještě v pohodě. Přežil mě, 3 sourozence a mé 3 děti
Měla jsem růžového ❤️
růžového měla sestra, ještě ho máme doma u rodičů
Moncicaky jsem milovala a mela jsem je vsechny 😍❤️
Zrovna teď máme 2 na chalupě 😁
Já taky ty mončičáky měla doma, ale kde je jim konec.....
Mám růžového 😎
Syn má bílého po taťkovi 😊
Měla jsem všechny,ale bílého jako kočičku..
@sweetest moje spolužačka a kamarádka ze střední taky. Vlastně doteď jí říkáme Mončičáku ❤️
Já měla modrého 😍😍
@ivakalinova Upe je mi to jasne 🤣🤣🤣 me uz tak rikaji max.spoluzaci ze zakladky kdyz je potkam
Vždycky jsem ho chtěla. Pak jsem dostala hnědého a byla jsem trochu z té barvy zklamaná. Chtěla jsem nejvíc růžového. Ale teď by se mi hnědý líbil nejvíc ☺
Já měla žlutého mončičáka v 97 uplaval při povodni, hádám že jinak by ho babča vytáhla vnoučatům😅
Taky máme doma
Všem jsem strkala jejich mikroprstíky na ,,cucání” do jejich pusunek 🙂
Máme doma. ❤️
Modrého jsem měla, po 30-ce jsem darovala kamarradcinym dětem, jelikož jsem myslela, že se nikdy nevdam 🤔🤣🤣🤣 nikdy neříkej nikdy.
Miluji je mám je doma
Pamatuju, mela jsem hnědého a sestra bílého, určitě budou na půdě
Ještě mám doma ❤️
Kazdej můj moncicak měl okousanej palecek, nechápu 🤣🙈
@milujtusek My bohužel ne ale máme aspoň maňáska🙂

mame jeste doma 😉