Hodně z vás se mě často ptá, zda mám po vytírání pod Ultramatem Turbo XL kaluž. A zároveň, zda mi voda teče z otočného mechanismu.
Tohle jsou fotky po vytření cca 160m2. Nedávám nikdy víc vody než se má (viz ryska). Dávám pozor při manipulaci. Neměla jsem mokrou ponožku. Pod kýblem mi zůstala úplně malinká louže (druhé foto, kýbl jsem přendala o kus dál).
Takže si myslím, pokud má někdo opravdu pod kýblem louži, tak je něco špatně. Můžu to zkusit poptat u Viledy, co?
Já mám ten stejný a jsem maximálně spokojená, žádná louže a luxusně se sním pracuje
Ja uz 8let kupuji Viledu a nemuzu si nanic takoveho stezovat
Take mam ultramat Xl a mokro v okolí kybliku nikdy nemám.
Také mám vždy mokro....
taky mam vedle vzdy mokro 😅ale me to neva 😂😂😂
Tak mi řekněte, někdo mokro má, jiný ne 😅
Každopádně, já se snažím, aby mi voda nepřetékala přes kýbl, jinak mám pod a okolo louži samozřejmě taky. Ale aby to teklo z toho mechanismu. To je divný ☹
Zkusím to jako dotaz na Viledu 🙂
mám teda nějaký starší ale nikdy se mi to nestalo dávám ale vodu opravdu pod rysku a hlídám aby mop při ždímání byl uvnitř celý, mám h už asi 5 let a jako zatím nejlepší věc
Nikdy jsem louzi neměla 🤔🤔🤔
Já mokro obcas mám, ale vetsina je vlastni blbost nebo "pomoc" deti. 😂
@m.e.l Já právě taky, buď vlastní blbost nebo Emička. Každopádně, Kája mi teď říká, že přeci mokro je lepší než sucho 😂 (chlap, no)
@ivakalinova No co je mokre to je ciste. . . A na sucho to dre. 😂😂😂
@m.e.l pravda 😅😅😅
@ivakalinova hele, kdyz se mi to stalo poprve, tak jsem si priste davala fakt bacha a stejne tam louze je... tohle prosteneovlivnim. Vylozene to kape z toho mechanismu, s tim tezko neco udelam. 🤷🏻♀️ Mozna jiny zpusob zdimani...
Já mám tedy taky vždy louži. Jen musím vykoukat kde se tam bere.
Já si nikdy žádné větší louže nevšimla, jedine jak to kape, když dav zdimat a nedávám pozor...
Také mám vždy louži, ale nikdy jsem nezkoumala proč.. Příště budu dávat větší pozor a sledovat🤔 Každopádně strašně mě ta louže pokaždý naštve😃
Holky, tak úkol, sledovat odkud to kape a já to sepíšu do Viledy 🙂
@sarenike 😅😅😅 Aneb jak mě naštvala louže
Můj mop na louže taky netrpí 😅
@ivakalinova já tedy nemám tento XL ale starší model.
Jsem dneska při vytírání dávala extra pozor a naprosto sucho 👍
@zebruska paráda 👍
Trochu pozdě,ale přece: Teče to nad tím šlapáním. Mezi tou červenou a černou částí. Vždy mám mokré i ponožky a kaluž k tomu. A množství vody dávám dle předpisů a ždímám opatrně ☹
@asojakova super, píšu si a moc děkuji za další názor ❤️


Poptej... ja to sledovala hned pri prvnim zdimani a voda fakt skoro tece kolem tech zacvaku na otocny mechanismus 🙄 a muzu byt sebeopatrnejsi... pak je tam samozrejme kaluz, jak blazen. Nemam teda xxl, ale ten normos. Fotka i s letici kapkou 😀