Já už také začínám být nervózní. Ten sníh je přes vánoce pěkný, o tom žádná..Ale mně by ani nevadilo, kdyby bylo takhle.
dneska rikali, ze podle metereologu ma byt nejtuzsi zima za nekolik let. Ja ted objednala aspon darek pro manzela a sobe jsem tam hodila taky neco😀
Tak ještěže jsem si objednala tu novou zimní bundu 😂😂
@gabkekoczi přesně .. letos jsem v pasti😲
Já už mám objednaný vánoční stromek!
@mkrupetra Nejhorší je, že jsem koukala i do Vánočních katalogů a ani tam není nic, co by mě zaujalo a chtěla bych to dětem koupit :(
@gabkekoczi hmm, tak u nás vyšly úplně ty samé katalogy 😂
@magicaetezzz My už ho máme od pondělí doma 😃
Vánoce bez sněhu mi nevadí. Hlavně, aby byl sníh v lednu a únoru, až se bude jezdit na hory. 🙏
bylo by sáňkování a legrace

Jsem z nich ve stresu už od září. Jednak jsem ve skluzu s nakupováním, jednak nevím, co mám nakupovat😁