icon

Kéž by letos bylo se sněhem 🤩

avatar

Jsem z nich ve stresu už od září. Jednak jsem ve skluzu s nakupováním, jednak nevím, co mám nakupovat😁

14. říj 2022
avatar

Já už také začínám být nervózní. Ten sníh je přes vánoce pěkný, o tom žádná..Ale mně by ani nevadilo, kdyby bylo takhle.

14. říj 2022
avatar

dneska rikali, ze podle metereologu ma byt nejtuzsi zima za nekolik let. Ja ted objednala aspon darek pro manzela a sobe jsem tam hodila taky neco😀

14. říj 2022
avatar

Tak ještěže jsem si objednala tu novou zimní bundu 😂😂

14. říj 2022
avatar

@nadja73 nejtěžší zima a bez plynu, no máme se ba co těšit… ale věřím, ze teda letos budou bíle Vánoce 🙂

14. říj 2022
avatar

@ekulka když mrznout, tak aspoň hezky 😀❄️

14. říj 2022
avatar

@gabkekoczi přesně .. letos jsem v pasti😲

14. říj 2022
avatar

@nadja73 I to počasí drží basu s tím hajz*lem. Naštěstí se meteo netrefil ani týden dopředu, tak nebudeme propadat panice.

14. říj 2022
avatar

Já už mám objednaný vánoční stromek!

14. říj 2022
avatar

@mkrupetra Nejhorší je, že jsem koukala i do Vánočních katalogů a ani tam není nic, co by mě zaujalo a chtěla bych to dětem koupit :(

14. říj 2022
avatar

@sebestka vid? taky jsem si rikala,ze ten Putka musi mit prsty ve vsem.

14. říj 2022
avatar

@gabkekoczi hmm, tak u nás vyšly úplně ty samé katalogy 😂

14. říj 2022
avatar

@magicaetezzz My už ho máme od pondělí doma 😃

14. říj 2022
avatar

@nadja73 Věřím pořád, že na něho dojde.

14. říj 2022
avatar

Vánoce bez sněhu mi nevadí. Hlavně, aby byl sníh v lednu a únoru, až se bude jezdit na hory. 🙏

14. říj 2022
avatar

bylo by sáňkování a legrace

14. říj 2022