Díky bohu mám všechno už 14 dní 🙏🏽 Balit budu už asi o víkendu. Čekám až manžel bude doma a vezme děti odpo ven (po večerech jsem už tak hotová, že to balení nedávám)
Už máme všechno i zabaleno ,jenom chci ještě koupit knížky pro děti a dát do obálek vouchery
Mě chybí jen pro manžela, jinak všem nakoupeno. A těším se až dceru pošlu na pár dní k naším a balení si hezky užiju☺️
u nás se teprv dnes bude dávat dopis za okno a až podle něj budu pro děti shánět 😀
Já čekám pár posledních a mám hotovo 🙂 Balit chtějí holky, jedna druhé-jako loni, tak to budu mít bez práce. Musím jen schovat společné a stejné dárky.
Musím vyzvednout 2 poslední balíčky na poště a mám vše pro děti, balit budu nejspíš po nocích, ale mám na to téměř 3 týdny 😉
... a já nemám nic 🙂 Ha!
Taky vše a něco navíc 🤣 jsem objednávala i za mojí mamku a jsme v karanténě a ještě jsme se neviděli.
Hlavni a nejdrazsi darky mame, pristi tyden, az nam skonci izolace, tak dokoupime uz jen drobnosti do poctu, aby pod stromkem nebylo par darku 😂
Vcera jsem odpendila nejmladsi k mamce a vyuzila svou izolaci k zabaleni darku, jeste nejake malickosti pro mamku a kolegyne, ale to uz po vecerech, hlavni jsou uz v gauci.
Vzhledem k tomu,že jsme v září dodělali byt (dost jsme se finančně vyčerpali) a ještě se nám narodila dcerka,dáme si ji pod stromeček a k tomu ještě nějaké věci do bytu a to bude asi všechno 😂😂 Nakoupím velké tašky a balit to ani nebudu..neni čas ani energie..Babu to ještě nevnímá a my si nebudeme na nic hrát 👍
Ještě ani nevím natož abych měla 😂😂
Ale pro starší už něco Jo pro mladší na cestě něco pro chlapa už jednu věc ..já mam dovcu týden před Vánoci času dost 🤩🤩🤩🤩
Letos poprvé mám vše nachystáno a zabaleno a ještě poradit synovi,co si má napsat,když o tom mluví půl roku a najednou,mami já nevím,no snad se s něčím trefíme 🤭
Tak to závidím. Já ještě zdaleka všechno nemám 🙈
Tak dárky ještě nemám koupené natož zabalené a dnes jsem sháněla drobnosti do adventního kalendáře. Jo a adventní věnec mám jeste na půdě😁🤦
Už mám i zabaleno. Starší syn byl na víkend u našich tak jsem to musela využít.😁
Nakoupeno,zabaleno a poslední tři balíky už týden někde na cestě 🤦
Čekám až kluci pošlou dopisy. Pro rodiče už mám.❤️
Nemam je jeste ani vymyslene 😁
Tak já jsem ve fázi, že vyčkávám až dojde balík, víc balíků... Malou budu mít vyřešenou, pro ostatní tam taky něco bude, ale pro chlapa nemám ještě nic 🙈 I když na mé poměry je i tohle úctyhodný výkon. 😊 Většinou dárky řeším až později...
Nemám nic. Je ještě čas. Kupuju den dva před Vánocemi v OC 😂

Vubec nevím.. Těhotenství a ustavičné zvracení tvrajicí už 27 týdnů mě tak zmohlo, že tohle je letos na chlapovi dokonce to i postupně balí a já jen dávám jmenovky…