icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    30. lis 2021    

Máte "už" vánoční dárky? U nás vše doma (respektive v garáži), akorát to ještě zabalit (což mě čeká asi po nocích) 😁

avatar

Vubec nevím.. Těhotenství a ustavičné zvracení tvrajicí už 27 týdnů mě tak zmohlo, že tohle je letos na chlapovi dokonce to i postupně balí a já jen dávám jmenovky…

30. lis 2021
avatar

Díky bohu mám všechno už 14 dní 🙏🏽 Balit budu už asi o víkendu. Čekám až manžel bude doma a vezme děti odpo ven (po večerech jsem už tak hotová, že to balení nedávám)

30. lis 2021
avatar

Už máme všechno i zabaleno ,jenom chci ještě koupit knížky pro děti a dát do obálek vouchery

30. lis 2021
avatar

Mě chybí jen pro manžela, jinak všem nakoupeno. A těším se až dceru pošlu na pár dní k naším a balení si hezky užiju☺️

30. lis 2021
avatar

u nás se teprv dnes bude dávat dopis za okno a až podle něj budu pro děti shánět 😀

30. lis 2021
avatar

Já čekám pár posledních a mám hotovo 🙂 Balit chtějí holky, jedna druhé-jako loni, tak to budu mít bez práce. Musím jen schovat společné a stejné dárky.

30. lis 2021
avatar

Musím vyzvednout 2 poslední balíčky na poště a mám vše pro děti, balit budu nejspíš po nocích, ale mám na to téměř 3 týdny 😉

30. lis 2021
avatar

... a já nemám nic 🙂 Ha!

30. lis 2021
avatar

Taky vše a něco navíc 🤣 jsem objednávala i za mojí mamku a jsme v karanténě a ještě jsme se neviděli.

30. lis 2021
avatar

Hlavni a nejdrazsi darky mame, pristi tyden, az nam skonci izolace, tak dokoupime uz jen drobnosti do poctu, aby pod stromkem nebylo par darku 😂

30. lis 2021
avatar

Vcera jsem odpendila nejmladsi k mamce a vyuzila svou izolaci k zabaleni darku, jeste nejake malickosti pro mamku a kolegyne, ale to uz po vecerech, hlavni jsou uz v gauci.

30. lis 2021
avatar

Vzhledem k tomu,že jsme v září dodělali byt (dost jsme se finančně vyčerpali) a ještě se nám narodila dcerka,dáme si ji pod stromeček a k tomu ještě nějaké věci do bytu a to bude asi všechno 😂😂 Nakoupím velké tašky a balit to ani nebudu..neni čas ani energie..Babu to ještě nevnímá a my si nebudeme na nic hrát 👍

30. lis 2021
avatar

Ještě ani nevím natož abych měla 😂😂
Ale pro starší už něco Jo pro mladší na cestě něco pro chlapa už jednu věc ..já mam dovcu týden před Vánoci času dost 🤩🤩🤩🤩

30. lis 2021
avatar

Letos poprvé mám vše nachystáno a zabaleno a ještě poradit synovi,co si má napsat,když o tom mluví půl roku a najednou,mami já nevím,no snad se s něčím trefíme 🤭

30. lis 2021
avatar

Tak to závidím. Já ještě zdaleka všechno nemám 🙈

30. lis 2021
avatar

Tak dárky ještě nemám koupené natož zabalené a dnes jsem sháněla drobnosti do adventního kalendáře. Jo a adventní věnec mám jeste na půdě😁🤦

30. lis 2021
avatar

Už mám i zabaleno. Starší syn byl na víkend u našich tak jsem to musela využít.😁

30. lis 2021
avatar

Nakoupeno,zabaleno a poslední tři balíky už týden někde na cestě 🤦

30. lis 2021
avatar

Čekám až kluci pošlou dopisy. Pro rodiče už mám.❤️

30. lis 2021
avatar

Nemam je jeste ani vymyslene 😁

30. lis 2021
avatar

Tak já jsem ve fázi, že vyčkávám až dojde balík, víc balíků... Malou budu mít vyřešenou, pro ostatní tam taky něco bude, ale pro chlapa nemám ještě nic 🙈 I když na mé poměry je i tohle úctyhodný výkon. 😊 Většinou dárky řeším až později...

30. lis 2021
avatar

Nemám nic. Je ještě čas. Kupuju den dva před Vánocemi v OC 😂

30. lis 2021