icon

Upřímně říkám, že jsem od robotického vysavače moc nečekala. Přeci jen, hodnota není úplně tak vysoká, Vileda se specializuje na výrobu jiných výrobků. O to větší je to ale překvapení.

Zatím jsem vyzkoušela včera a dnes. A koná se hodně veliké překvapení. Kájovi se zatím líbí hodně.

První poznatky, uklízí opravdu systematicky, vjede bez problému pod celý gauč, vysává těsně u nábytku/zdí, není vůbec hlučný. Vydrží vysávat na jeden zátah cca 90 minut. Na plné nabití potřebuje 6 hodin.

Dnes ho zkouším na celý barák - 160 m2, tak uvidíme, jak si poradí 🙂

#vileda

avatar

Jo jo.. Robovysvac umí změnit život.. Doporučuji dát mu jméno, neboť to je prostě člen domácností.. U nás uklízí Dobby u našich Saturnin a u ségry od minulého týdne Wall-i

12. led 2020
avatar

Ivi, musíš to vracet tyhle testovačky?

12. led 2020
avatar

A nebere ti vlastne oblibenou praci 🙂

12. led 2020
avatar

U nas vysava Steve. Taky hodne u zdi,prejede prah,vysaje behoun..vjede pod stul,postel..ale nejsem spoko. Lehnu si a vidim sem tam drobek

12. led 2020
avatar

A já budu mít Pepana 🙂 Jen vybrat toho pravého co se nebojí i pod pohovku a objednat 🙂

12. led 2020
avatar

My máme Robina😂

12. led 2020
avatar

My máme hnedouska 😀
Miluji ho 😍

12. led 2020
avatar

U nas je to Albert

12. led 2020
avatar
12. led 2020
avatar

@malenka3 Leni, od začátku jsem s Viledou domluvená a nevracim, zároveň jsem domluvená a můžu pak podělit rodinu a kamarádky. Takže třeba mopy, sušáky, žehlící prkna rozdávám po testování, protože bych to ani neměla kam dát 🙂
Loni jsem se domluvila s dětským domovem a když je zájem, dávám dětem, které z DM odchází jako startovací pomůcku 🙂

12. led 2020
avatar

@ivakalinova takže šetřit nemusíš ,když ho mas 😊

12. led 2020
avatar

Vytira ?

12. led 2020
avatar

@perla28 u nás Božan😂

12. led 2020
avatar

@murynka nene, nevytírá. Ale za mě osobně to není funkce, kterou bych potřebovala. Stejně člověk musí vytírat tak jako tak. Je to spíš stírání prachu na mokro, že?

12. led 2020
avatar

@perla28 u nás je to od včera Ferda 😁

12. led 2020
avatar

@ivakalinova taky máme Ferdu 😀

sticker
12. led 2020
avatar

@kackakastanka teď mi úklid nevadí, až bude práce, školka..., tak to už čas tolik nebude 🙂

12. led 2020
avatar

@ivakalinova vytre dobře a bez šmouhy 🙂

12. led 2020
avatar

a co je to za typ, prosím?

12. led 2020
avatar

Mě by zajímalo všeobecně, jestli tyhle vysavače zvládnou opravdu nepořádek z koberce, jako např vlasy atd, co musím já běžně dělat rotačním kartáčem.

12. led 2020
avatar

@ivakalinova tak to má být

12. led 2020
avatar

@myspule1 ano náš ano. Máme 2 kočky a po chlupech ani památky

12. led 2020
avatar

@myspule1 ano vezme i vlasy z koberce

12. led 2020
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Ivco, za kolik ho mají?

12. led 2020
avatar

Ivi, zrovna řešíme robo vysavac. Prosím jaký mas typ (kolik by měl stat) je vibec už dostupný, nebo mas nějakou predvadecku?

12. led 2020
avatar

@murynka a me by zajimalo,jak meni tu vodu,kolik ji tam je? Nebo smudla celou plochu tou pouzitou vodou stale dokola? Neumim si to predstavit My máme Alberta uz nekolik let ,ale nasucho a jsem z něj stale nadsena.🤗

12. led 2020
avatar

@ahyt má nádržku na vodu a bere si kolik potřebuje 🙂podlaha není tak mokrá jako mopem což je pro ni urcite lepší 🙂

12. led 2020
avatar

@ahyt takto to vypadá

12. led 2020
avatar

@myspule1 nas treba zvlada perfektne po velkem, dlouhosrstem, hodne linajicim psovi i koberec... Fakt jsem byla prekvapena. 🙂
@perla28 nas se jmenuje Fredy. 😁

12. led 2020
avatar

@manssake to máme auto

12. led 2020
avatar

@murynka aha,moc a moc dekuju za vysvětlení😊.Ja jsem z nasehp Alberta😉, i kdyz nevytira,nadsena.Tak at Vam slouzi ke spokojenosti

12. led 2020
avatar

@ahyt Dekuji 🙂akorát co vidím v tom filtru to je tedy 😛

12. led 2020
avatar

@vitkovakaterina jaký vůbec máš? My kdysi dávno dostali Sencor, ale nějaký obyčejný a levný. To byl krám všech krámů světa kraj, nevysal skoro nic, jezdil jak blbec sem a tam. Ten doslova letěl....

12. led 2020
avatar

@ukki VR 201 PetPro - přesně tento typ 🙂

12. led 2020
avatar

@apacheee Veru, za cca 5 tisíc 🙂

12. led 2020
avatar

@maanule jojo, je pořád dostupný. Je to. VR 201 PetPro a stojí cca 5 tisíc 🙂

12. led 2020
avatar

@ivakalinova vidíš a ten mam teď já a jsem velice spokojena🙂

12. led 2020
avatar

@murynka ale ono už je to hodně let a byl snad za 2 tis. Byl to fakt krám hroznej 😂

12. led 2020
avatar

@ivakalinova 😀tak to Jo

12. led 2020
avatar

@ivakalinova zadny sracky mi pres prah nesmi 😂 ale jsem na uklid narocna

13. led 2020
avatar

@vitkovakaterina ten vůbec neznám, respektive neznám nikoho, kdo by ho měl, takže recenze žádná. Ještě nedávno mi všude říkali, že je potřeba investovat 10-15 tis., aby to fakt za to stálo 🙂

13. led 2020
avatar

@ivakalinova iv jde to dopředu 😀tchyně má za deset já z 8 na 5 a je úplně stejný 😉😉

13. led 2020
avatar

@murynka to je jasný, jde to dopředu. Ty ceny jsou jinde. Ale, co si budeme, když koupím za 15 a druhý za 5, musí to být rozdíl určitě.
Ono jednoznačně záleží na prostoru, typu podlah.
Já jsem fakt od Viledy nic moc nečekala, protože cena extra vysoká není, ale fakt vysává dobře 🙂

13. led 2020
avatar

robotický vysavače v naší rodině mají normálně lidská jména , jsou to členové rodiny a nedáme na ně dopustit, asi nejvíc nejlepší pomocník co znám, protože opravdu zastane moji práci, jo a u mě vrchol lenosti doma je hláška: Jsem tak líná, že nemůžu pustit uLičníka.

13. led 2020
avatar

@ivakalinova tak tomu neverim. Manzel dela vedouciho v elektru uz hodne let a tento nazor slysi poprve 😂😂😂

13. led 2020
avatar

@vitkovakaterina ne teď opravdu nekecám, téměř všude nám řekli, že pokud chceme robotický vysavač, který opravdu uklidí a nebudeme muset pak už vysávat, je potřeba investovat a připravit si cca 10 a víc.
Pro mě třeba nemá význam mít vysavač, který to udělá na 75%, protože to si raději vysaju klasicky. Nejvíc všude doporučovali Xiaomi, potom tuším Tesla 🙂

13. led 2020
avatar

@ivakalinova ja tyhle veci dostavam. Takze poleti z baraku 😂 a za 10 tisic vysavac...zeptam se manzela,ktery je dobry. A vsad boty ze nebude za 10.

15. led 2020
avatar

@vitkovakaterina tak jo, zeptej se, to budu ráda. Klidně i jaký by doporučil, když přijde zákazník pro robotický vysavač 🙂

15. led 2020