Začínáme s příkrmy. S největší pravděpodobností budu zase kombinovat domácí a skleničky (dělala jsem to stejně u Emičky).
Ty rozdílné ceny Čechy x Německo mě opravdu zaráží. Naštěstí jsem naklikala nákup v Německu a taťka mi to vyzvedne 🙂
Jedete jen domácí, jen skleničky nebo kombinujete? Do kolika let mají děti skleničky? Já dávala cca do roka, pak už jen s námi (vždy z našeho jídla šlo něco odebrat) 🙂
Do roka doma vařené. Skleničky mi všichni odmitali.
U 3. Jsem byla zoufalá. Nechtěl jist jen ochutnal. Dozadoval se jídla; co jsme meli my. Tak jsem to vzdala
Ja jezdila pro hipp prikrmy do nemecka..ta cena a kvalita hlavne, je uplne nekde jinde. Nam sem jde sarze pro madarsko a my a nemci maji “svoji” sarzi…jinak je dostaval, dokud je jedl, zejmena rybu, protoze to se u nas doma v podstate nevari..😁
Jinak v nemevku v netto maji super akce na pleny pokud pouzivas pampers...pokud bio eko jsou super v mulleru 🙂
Sklenicky kupuju ... Nechce mic jist nuc uvarene...
AkorT ja se snazim kupovat lepsi a on sni hlavne bebivitu 🙄
Zatím jenom vařím a mrazím do tvořítek na led..kupovanou ještě neměla..ale na cesty využiju určitě kupované skleničky. Nejvíc se ale těším, až bude moct jíst to co my (samozřejmě modifikované) 👍
Víc jsem vařila, skleničky jen občas a na cesty. Prostřední je ale nechtěla vůbec, kromě snad první mrkve...celkově s maso-zeleninovým prikrmem byl problém, snědla jen trošku,pokud to vzala na milost. Jíst začala líp až v roce, když jsem ji začala solit...
Já masozeleninové skleničky brala jenom, když jsme jeli na dovolenou,jinak byli vždycky domácí,my spíš kombinovali ovocné skleničky nebo kapsičky
U prvního jsem měla skleničky, chutnalo mu. U dalších dvou jen domácí. Skleničky nechtěli ani vidět. U Emicky zatím skleničky. Ale postupně ji začnu vařit.Taky bych brala takový nákup v Německu. 😁😁 Jinak zvlášť jedli cca do roka a půl. U nejstaršího jsem to řešila nejvíc. Klasika.
Kombinuji, ale raději ma domácí. Skleničky mi většinou kupuje segra taky v Německu. Tady jsou ty ceny příšerný.
Ja jsem vzdy davala od nas... (Samozrejme upravene). Kasovitou stravu jsem skoro nedavala. Od narozeni kousky, do rucicky, samy lzicky.
Jen domácí, v roce už obě jedly to co my (v upravené variantě) ;)
Jen skleničky, ani jeden domácí nijak zvlášť nechtěl, tak proč se s tím crcat. Starší je jí k večeři do teď (2,5 roku). Jezdíme jednou za 2 měsíce do Německa. Mají větší výběr a lepší ceny.
Nejen cena, ale i složení. Jinak jsem jen sklenickovala do roka a půl. Já totiž nikdy nevarim, a manžel nevari babyfriendly. Teď ve dvou letech má sem tam skleničku, když chce. Dokud mu to bude chutnat, tak je to celkem pohodlný řešení.
Malá má rok a kombinuji, jelikož má ABKM tak si musím dávat pozor. Synovi jsem jezdila s mužem do Německa kupovat Hipp, malé kombinuji domácí a skleničky…
Syn má 10 měsíců, dávám jen skleničky, plus teda bílý jogurt, kaše k snídani apod. Domácí ze startu nechtěl a mě nebavilo vařit, abych to pak vyhodila. Ale hlídám si kvalitu, složení a taky akce a ceny...
Pouze domácí. První kupovaný příkrm jsem pořizovala ve 14 měsících na dovolenou. A moc se na to netvářila, půlku nesnědla. 🙈 Skoro do 2 let jsem dceři vařila její stravu. První maso i se solí (pečené koleno) měla u tchánovců ve 2 letech.
Do roka kombinace, domácí a skleničky. Pokud jsem byla v časovém přesu byla sklenička vždy po ruce. Od roka jedly obě s náma. Solíme a kořeníme málo a pokud bylo něco, co nemohly, tak se přizpůsobilo. Teď budou mladší dva roky a ji plně s náma a už u nás jedou jen ovocné kapsičky a tyčinky.
Domaci - usetrilo to dost penez a me neubylo, kdyz jsem to chystala.
Starsi syn pouze domaci. Jen ovocne kupovane. Kupovane masozel.neprosly ani na cesty. Od roka ji s nami. Mladsi dcera vice sklenicky,cca do roka a kousek. Pak zase s nami...
Malá byla převážně na skleničkách, teď je jí skoro rok a půl a je to tak 75% jí s námi a 25% má ještě skleničky. Objednávám vše taky z německa z DM a jezdím si pro to. Neberu jen věci pro malou ale komplet drogerii, beru i kamarádkám, rodině. Manželovo babi má 25 km od Chamu kam jezdím chalupu tak to vždycky spojíme s návštěvou. Ten rozdíl je tam neskutečný. Teď zrovna dělám objednávku a hipp šťáva, tady 75 Kč tak za ty peníze mám 3 kusy. Neskutečný.
Netuším, kolik stojí skleničky, ale fakt zírám na německé ceny, to už je pořádný rozdíl 😲
A k dotazu, všem 4 dětem jsem vařila doma. Věřím na čerstvou a domácí stravu a že ten zdravý základ dětem bude prospěšný. Tak snad, zatím se to tak jeví 😀 (I když upřímně ... někdy jsem se na to chtěla vyprdnout, ne každý den/noc byla hitparáda)


U obou jsem kombinovala, doma vetsinou domaci, na cestach sklenicky. Ted je Tofovi 18 mesicu a sklenicky bravame s sebou na Kacciny zavody jinak uz ne, pripadne ne sklenicky, ale kdyz vim, ze bude moznost ohrevu v mikrovlnce, tak obcas koupime takove ty misky s prikrmem... Pokud stihame obed nekde v restauraci, tak ma obcas nejake detske klasicke jidlo