icon

Holky prosím za měsíc svatba, napada vás, co dat každému na místo, kde bude sedět. Líbila by se nám nějaká maličkost pro stesti, na památku, vzpomínka na svatbu. 🙂 Nějaký malý andilek, cokoli...
Zda nemáte prosím typy. ♥️

avatar

My dávali každému ns místo u stolu svatební noviny

22. led 2020
avatar

Dávali jsme pernicek, který byl zároveň jmenovkou

22. led 2020
avatar

My dávali čokoládku

22. led 2020
avatar

Nám teta udělala perníčky ve tvaru srdce a bylo tam A + K, mám je dodnes schované

22. led 2020
avatar

Nám pani dělala kaminky jako jmenovky🙂

22. led 2020
avatar

My jsme udělali magnetky ve stejném motivu jako oznámení

22. led 2020
avatar

My nakoupili malé Orion čokolády a udělali z nich jmenovky

22. led 2020
avatar

Cokoliv, co se dá sníst nebo vypít 🙂 Nedělala bych magnetky nebo pracholepky, většinou to pak skončí v šuplíku a nakonec v koši. Nejlepší jsou perníčky jako jmenovky nebo malá čokoládka. Dávají se i malé vína, ale nebývají bůhví jaké kvality.

22. led 2020
avatar

My dostali na svatbach:
Mini bublifuky ve tvaru bílé labutě
Malé lahvičky s vínem a etiketou s jejich fotkou
Viděla jsem, že dávali jablíčka se zapíchnutou jmenovkou a perníčky. My nedávali nic. Při odchodu každý dostal výslužku (nerozvazeli jsme dopředu).

22. led 2020
avatar

nechavala jsem si delat pernikova plnena srdicka s napisem dekujeme 🙂

22. led 2020
avatar

jinak bych asi take nedavala magnetky nebo neco hmotneho..asi si hoste doma nevystavi vasi fotku na lednici nebo neco takoveho..urcite neco jedleho 🙂

22. led 2020
avatar

my dostali málé mydelka,potěšilo

22. led 2020
avatar

My měli jako jmenovky čokoládky 🙂

22. led 2020
avatar

My dávali chlapům naši domácí merunkovici a ženským pečený čaj, taky doma dělaný. Nakoupila jsem skleničky, ozdobila sama. Nechala udělat etikety na fleru spolu se všema tiskovinama. Merunkovice většinou nevydržela ani svatební oběd 😊

22. led 2020
avatar

Docela se dávají odznáčky.

22. led 2020
avatar

Dávali jsme magnetku.

22. led 2020
avatar

Jedině něco jedlého nebo pitného, osobně nemám ráda takové ty serepetičky a lapače prachu, co mají kouzlo tak 2 dny po události.. My dávali domácí marmeládu, pečený čaj a domácí paštiku, vše v takovém balíčku s vlastními etiketami.

22. led 2020
avatar

My davali cokoladky "na pamatku", jmenovky jsme nemeli, ale nas bylo cca 12, tak to nebylo potreba 🙂

22. led 2020
avatar

Svatební noviny jsme dávali. Jinak když jsme dostali, tak nejlepší byla čokoládka se jménem.

22. led 2020
avatar

Dávali jsme malé skleničky s medem. Nejvíc asi potěší něco jedlého / tekutého

22. led 2020
avatar

Dává se malá flasticka alkoholu... Semínka na zasazení.... Lentilky s iniciály nevěsty a ženicha... Koření..čokolády... Likéry... Dřevěné placky...

Různé 🙂

22. led 2020
avatar

Sestra když byla na svatbě tak dostala malou láhev vína s fotkou novomanželů a mi jsme dávali čokoládu

22. led 2020