Holky prosím za měsíc svatba, napada vás, co dat každému na místo, kde bude sedět. Líbila by se nám nějaká maličkost pro stesti, na památku, vzpomínka na svatbu. 🙂 Nějaký malý andilek, cokoli...
Zda nemáte prosím typy. ♥️
Dávali jsme pernicek, který byl zároveň jmenovkou
My dávali čokoládku
Nám teta udělala perníčky ve tvaru srdce a bylo tam A + K, mám je dodnes schované
Nám pani dělala kaminky jako jmenovky🙂
My jsme udělali magnetky ve stejném motivu jako oznámení
My nakoupili malé Orion čokolády a udělali z nich jmenovky
Cokoliv, co se dá sníst nebo vypít 🙂 Nedělala bych magnetky nebo pracholepky, většinou to pak skončí v šuplíku a nakonec v koši. Nejlepší jsou perníčky jako jmenovky nebo malá čokoládka. Dávají se i malé vína, ale nebývají bůhví jaké kvality.
My dostali na svatbach:
Mini bublifuky ve tvaru bílé labutě
Malé lahvičky s vínem a etiketou s jejich fotkou
Viděla jsem, že dávali jablíčka se zapíchnutou jmenovkou a perníčky. My nedávali nic. Při odchodu každý dostal výslužku (nerozvazeli jsme dopředu).
nechavala jsem si delat pernikova plnena srdicka s napisem dekujeme 🙂
jinak bych asi take nedavala magnetky nebo neco hmotneho..asi si hoste doma nevystavi vasi fotku na lednici nebo neco takoveho..urcite neco jedleho 🙂
my dostali málé mydelka,potěšilo
My měli jako jmenovky čokoládky 🙂
My dávali chlapům naši domácí merunkovici a ženským pečený čaj, taky doma dělaný. Nakoupila jsem skleničky, ozdobila sama. Nechala udělat etikety na fleru spolu se všema tiskovinama. Merunkovice většinou nevydržela ani svatební oběd 😊
Docela se dávají odznáčky.
Dávali jsme magnetku.
Jedině něco jedlého nebo pitného, osobně nemám ráda takové ty serepetičky a lapače prachu, co mají kouzlo tak 2 dny po události.. My dávali domácí marmeládu, pečený čaj a domácí paštiku, vše v takovém balíčku s vlastními etiketami.
My davali cokoladky "na pamatku", jmenovky jsme nemeli, ale nas bylo cca 12, tak to nebylo potreba 🙂
Svatební noviny jsme dávali. Jinak když jsme dostali, tak nejlepší byla čokoládka se jménem.
Dávali jsme malé skleničky s medem. Nejvíc asi potěší něco jedlého / tekutého
Dává se malá flasticka alkoholu... Semínka na zasazení.... Lentilky s iniciály nevěsty a ženicha... Koření..čokolády... Likéry... Dřevěné placky...
Různé 🙂
Sestra když byla na svatbě tak dostala malou láhev vína s fotkou novomanželů a mi jsme dávali čokoládu



My dávali každému ns místo u stolu svatební noviny