Dneska je asi biozátěž číslo 10....už třetí žena mi vylezla na gynekologické křeslo v kalhotkách 😀
gecitka

22. čer 2017
😂 mazec a pobavila si!!!
22. čer 2017
Jo teplo dělá divy 😂👏
22. čer 2017
22. čer 2017
22. čer 2017
😂 dobrý!!!
22. čer 2017
22. čer 2017
22. čer 2017
Přitom by člověk čekal, že v takovém vedru přijdou nahaté už do čekárny 😂😂
22. čer 2017
22. čer 2017
😂😂👍
22. čer 2017
dokud tam nevyleze chlap v kalhotkach... 😂
22. čer 2017
Se chtely pochlubit novýma majtkama ;) 😂
22. čer 2017
Tak teď jsem vyprskla smíchy

22. čer 2017
Takže skoro nikdo neslaví světový den bez spodního prádla 😂
22. čer 2017
Ja tam vcera lezla taky v kalhotkach, ale na vyzadani doktorky, koukla jen na utz pres bricho 😀
23. čer 2017
Já se zase svlíkla ve 28tt na 4D ultrazvuku 😀. Nevím co mě to tehdy napadlo 😀.
23. čer 2017