icon

Dneska je asi biozátěž číslo 10....už třetí žena mi vylezla na gynekologické křeslo v kalhotkách 😀

avatar
22. čer 2017
avatar

😂 mazec a pobavila si!!!

22. čer 2017
avatar

Jo teplo dělá divy 😂👏

22. čer 2017
avatar

😅😅

22. čer 2017
avatar

😂😂😂

22. čer 2017
avatar

😂 dobrý!!!

22. čer 2017
avatar
22. čer 2017
avatar
22. čer 2017
avatar

Přitom by člověk čekal, že v takovém vedru přijdou nahaté už do čekárny 😂😂

22. čer 2017
avatar

😅😂

22. čer 2017
avatar

😂😂👍

22. čer 2017
avatar

dokud tam nevyleze chlap v kalhotkach... 😂

22. čer 2017
avatar

Se chtely pochlubit novýma majtkama ;) 😂

22. čer 2017
avatar

Tak teď jsem vyprskla smíchy

sticker
22. čer 2017
avatar

Takže skoro nikdo neslaví světový den bez spodního prádla 😂

22. čer 2017
avatar

Ja tam vcera lezla taky v kalhotkach, ale na vyzadani doktorky, koukla jen na utz pres bricho 😀

23. čer 2017
avatar

Já se zase svlíkla ve 28tt na 4D ultrazvuku 😀. Nevím co mě to tehdy napadlo 😀.

23. čer 2017