Máma je len jedna a každá je výjimečná a jedinečná ❤️ Tu vlastní v dětství zbožňujeme, v pubertě kritizujeme, v dospělosti obdivujeme. Obzvlášť, když se samy staneme matkami. Žádná máma se nedá zaškatulkovat, ale pokud byste si měly vybrat jednu z těchto kategorií, do které byste se zařadily? 😉 Odměníme vás 3 srdíčky 💙
a) Máma přírodní, resp. BIO mama
b) Máma perfekcionistka
c) Máma “nad věcí”
d) Máma generál
e) Máma tvrďák
f) Záleží od situace a různých faktorů 😉
Ať je vaše odpověď jakákoliv, jako maminky, které chtějí pro pokožku svého děťátka to nejjemnější, vás jistě potěší testování Baby Dove Derma Care, které spustíme už příští pondělí.
Asi F
C,D,E😃😃😃
B-f 😂
Jako napsala bych F, ale jsem spis E 😂
Jaký je rozdíl mezi D a E? 🙂
Stoprocentně C 👍
Jsem taková C a E záleží na situaci 🙂
Nejčastěji C
Nejspíš F😊
E a F...Jak kdy🤣🤣🤣🤦♀
C a F
B, D a F
Jednoznačně C 🙈
Vetsinou C, ale obcas i F 😉
Tak asi F a s mýdlem v ruce na nervy
Asi F, jinak neco mezi B a D.
Od každé něco 😊 takže F
Řekla bych F
Záleží na situaci F
B, C, F 😊
Po všech životních zkušenostech F😁
C, F 😄
Záleží od situace a různých faktorů to je asi nejpřiléhavější
Varianta f 😊
Za mě varianta F a C, moje mamka a tchýně by řekli B, manžel A a D a starší syn že E, takže asi takhle 😄🤭
Jsem máma f
Určitě F
C 😇
Asi Fko
Jsem A, ale taky od všeho něco, takže F
C- vždycky nad věcí 😃

Asi všechno dohromady, od kazdyho něco, podle situace.. Takže varianta F 🙂