Byla jsem u dr,páč malá zas chrchle a chrčí a píská,rovnou nás zvážil a ehm,otylka ve 4m 10dnech 9040g 67,5cm😀
já si myslím, že až se začne více hýbat, tak to žádný buřtík nebude....🙂
wau šikulka 🙂
téééda my jsme v 5 měsících měli 6120 😀
ty bláho..tak to je kusanec:D :D my máme ve třech měsících a týdnu 6400g:D ale jsme nedonošenci :D :D :D čím jí prosím tě krmíš? :D :D :D :D
@zrofka no ale dohání to malej krásně je šikovnej,hele jen kojim 😀
ty bláho to je obřík...my v 8. měsících měli 7840g a 71,5cm
@duschankova je to otylka no🙂 jen kojim,tak nevim co tam mám že nám tak kyne 😀 ale mě se to líbí,je to takovej pucel buclatej muj🙂
@andelkaprdelka tak to víš že jo,taky to nějak neřeším,kojim tak prostě asi kvalita a co nadělám ,dietně kojit neumim 😀
@luciferinka jojo to je🙂
@bobina24 no ona předehnala i bráchu ten byl lehčí 😀
@adenka84 to je naše sumo baby 😀
🙂 Tak to máte pomalu stejně jako my v roce 🙂 Až teda na ty cm.... 77cm a 9700 g 😀
@kosticka32 ale co když ji chutná..však ona z toho vyroste...lepší když baští než kdyby baštit nechtěla..asi máš místo mlíčka smetanu 🙂
Vyroste z toho...aspoň to není vyžle jako máme doma my 😀 v 11,5 měsíci ani ne 8500g 😀 Hlavně ať se brzy uzdraví
coze?? 😀 ty brdo... cim ji krmis, mamo 😀
@lucyjanek děkujeme no,nějak se jí ten kašlík drží
@terioza1 nooo smetááánkou :DDDDDD
tak to je kus baby teda. A já tu "stresuju" že můj má v necelých 4m přes 7kg 😀 cenťáků má tak 63. Doufám že bude malá brzy OK.
no ty kokso, tu váhu některý děti nemají ani v roce 😀 ale je to dobře, jen at má zásobičku holka 🙂
je to kus chlapa!! a tak to má být!
ježiš néééé, chtěla jsem napsat "kus ženský".... pardóóón 😀😀😀
😀 nevadíííí
no ty kráso ! 😀 a já si řikala, jaká byla Anežka buřtina 😀
no tak to máte doma pořádného buřtíka 🙂