Nějaký film prosím 🙏
Ahoj na co teď koukají vaše děti 8-12 let??
Starší je pořad převážně na animáky ale kouká na harryho pottera s teď Percy Jacksona par hraných filmu viděl ale není to to či by vyhledával.
Líbil se mu sám doma , Beethoven…
Přemýšlím co v tomhle večer. Děkuji
Krotitelé duchů, policejní akademie, číslo 5 žije, et.mimozemstan, Minecraft, psí poslání....z animaku u nás vedou pořád mimoni 😂, ale třeba ralf byl dobrej ( ralf a internet), emoji ve filmu, robot ron, v hlavě... U těch animáků si moc nepamatuju název 🙆
Z hraných Jumanji? Ten starej je nej 😁 nebo Jurský park. U animáku jsme teď brečeli s manželem u Coco, ale to je tu dost doporučovaný jako jeden z nej. Miluju všechny Toy story. Syn je teprve dvouletý tak mě moc nenapadá, koukáme spíš na Binga 😅 ale jeste bych to viděla na Medvídka Paddingtona nebo Pidilidi
Včera jsem na oneplay pustila Dědeček, pohroma rodiny a bylo to fajn 👍
Nedávno jsme viděli Rozzum v divočině na netflixu a super
Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny